Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera partnerem tetraforum.pl

Hytera partnerem tetraforum.pl

Firma Hytera, obecnie największy w Chinach dostawca profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego, została partnerem portalu tetraforum.pl. Hytera Communications koncentruje swoje działania na opracowywaniu, produkowaniu i wprowadzaniu na rynek radiotelefonów, zarówno analogowych jak i cyfrowych, konwencjonalnych i trunkingowych, a także przenośnych i mobilnych terminali, na sprzęcie systemowym kończąc.

Oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla organów administracji publicznej i bezpieczeństwa publicznego, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, firm transportowych, a także korporacji i podmiotów gospodarczych.

Firma Hytera corocznie przeznacza ponad 10% przychodów ze sprzedaży na prace rozwojowe. Ponad 700 inżynierów zatrudnionych w dwóch głównych ośrodkach rozwojowych w Shenzhen i Harbin w Chinach stale poddaje transformacji zaawansowane technologie w innowacyjne produkty, mając już na swoim koncie ponad 170 zarejestrowanych patentów. Firma Hytera ma swój kluczowy udział w rozwoju kilku głównych standardów krajowych oraz uczestniczy w pracach stowarzyszeń rozwijających nowe standardy, np. standard trunkingu cyfrowego dla chińskiej policji – PDT (ang. Chinese Police Digital Trunking Standard) oraz Stowarzyszenie Radiotelefonii Cyfrowej DRA (ang. Digital Radio Association), a także jest aktywnym członkiem grup normalizacyjnych, takich jak ETSI, TETRA, DMR i dPMR MoU. Wychodząc naprzeciw cyfrowej erze jaka zapanowała w branży, firma Hytera wprowadziła serię produktów zgodną ze standardami TETRA, DMR i PDT, a ponadto jest zdeterminowana, aby odegrać bardziej istotną rolę w kształtowaniu przyszłości komunikacji cyfrowej na całym świecie.

Po ponad 10 latach działalności firma Hytera stworzyła ogólnoświatową sieć sprzedaży z 20 biurami w Chinach, dwoma oddziałami w Wlk. Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a także ponad 20 regionalnymi przedstawicielstwami handlowymi w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, a także na terenie Azji-Pacyfiku oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Ponadto firma Hytera blisko współpracuje z ponad 400 dystrybutorami, aby oferować swoje usługi klientom na całym świecie. Produkty i rozwiązania firmy Hytera zostały wprowadzone na rynek w ponad 80 krajach.

Autoryzowanymi dystrybutorami produktów firmy Hytera w Polsce są firmy:

RTcom s.c.
ul. Welecka 38, 72-006 Szczecin / Mierzyn, Polska
Osoba kontaktowa: Wojciech Kropiewnicki
Sales Department Manager
Tel: +48 91 8812202
Fax: +48 91 8812203
E-mail: biuro@rtcom.pl
Web: www.rtcom.pl

RADMOR S.A.
ul.Hutnicza 3,81-212 Gdynia, Polska
Osoba kontaktowa: Marek Cichowski
Sales Department Manager
Tel: +48 58 6996660
Fax: +48 58 6996662
E-mail: marek.cichowski@radmor.com.pl
Web: www.radmor.com

Więcej o firmie Hytera na stronie: http://www.hytera.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń