Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera partnerem tetraforum.pl

Hytera partnerem tetraforum.pl

Firma Hytera, obecnie największy w Chinach dostawca profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego, została partnerem portalu tetraforum.pl. Hytera Communications koncentruje swoje działania na opracowywaniu, produkowaniu i wprowadzaniu na rynek radiotelefonów, zarówno analogowych jak i cyfrowych, konwencjonalnych i trunkingowych, a także przenośnych i mobilnych terminali, na sprzęcie systemowym kończąc.

Oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla organów administracji publicznej i bezpieczeństwa publicznego, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, firm transportowych, a także korporacji i podmiotów gospodarczych.

Firma Hytera corocznie przeznacza ponad 10% przychodów ze sprzedaży na prace rozwojowe. Ponad 700 inżynierów zatrudnionych w dwóch głównych ośrodkach rozwojowych w Shenzhen i Harbin w Chinach stale poddaje transformacji zaawansowane technologie w innowacyjne produkty, mając już na swoim koncie ponad 170 zarejestrowanych patentów. Firma Hytera ma swój kluczowy udział w rozwoju kilku głównych standardów krajowych oraz uczestniczy w pracach stowarzyszeń rozwijających nowe standardy, np. standard trunkingu cyfrowego dla chińskiej policji – PDT (ang. Chinese Police Digital Trunking Standard) oraz Stowarzyszenie Radiotelefonii Cyfrowej DRA (ang. Digital Radio Association), a także jest aktywnym członkiem grup normalizacyjnych, takich jak ETSI, TETRA, DMR i dPMR MoU. Wychodząc naprzeciw cyfrowej erze jaka zapanowała w branży, firma Hytera wprowadziła serię produktów zgodną ze standardami TETRA, DMR i PDT, a ponadto jest zdeterminowana, aby odegrać bardziej istotną rolę w kształtowaniu przyszłości komunikacji cyfrowej na całym świecie.

Po ponad 10 latach działalności firma Hytera stworzyła ogólnoświatową sieć sprzedaży z 20 biurami w Chinach, dwoma oddziałami w Wlk. Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a także ponad 20 regionalnymi przedstawicielstwami handlowymi w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, a także na terenie Azji-Pacyfiku oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Ponadto firma Hytera blisko współpracuje z ponad 400 dystrybutorami, aby oferować swoje usługi klientom na całym świecie. Produkty i rozwiązania firmy Hytera zostały wprowadzone na rynek w ponad 80 krajach.

Autoryzowanymi dystrybutorami produktów firmy Hytera w Polsce są firmy:

RTcom s.c.
ul. Welecka 38, 72-006 Szczecin / Mierzyn, Polska
Osoba kontaktowa: Wojciech Kropiewnicki
Sales Department Manager
Tel: +48 91 8812202
Fax: +48 91 8812203
E-mail: biuro@rtcom.pl
Web: www.rtcom.pl

RADMOR S.A.
ul.Hutnicza 3,81-212 Gdynia, Polska
Osoba kontaktowa: Marek Cichowski
Sales Department Manager
Tel: +48 58 6996660
Fax: +48 58 6996662
E-mail: marek.cichowski@radmor.com.pl
Web: www.radmor.com

Więcej o firmie Hytera na stronie: http://www.hytera.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń