Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera partnerem tetraforum.pl

Hytera partnerem tetraforum.pl

Firma Hytera, obecnie największy w Chinach dostawca profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego, została partnerem portalu tetraforum.pl. Hytera Communications koncentruje swoje działania na opracowywaniu, produkowaniu i wprowadzaniu na rynek radiotelefonów, zarówno analogowych jak i cyfrowych, konwencjonalnych i trunkingowych, a także przenośnych i mobilnych terminali, na sprzęcie systemowym kończąc.

Oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla organów administracji publicznej i bezpieczeństwa publicznego, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, firm transportowych, a także korporacji i podmiotów gospodarczych.

Firma Hytera corocznie przeznacza ponad 10% przychodów ze sprzedaży na prace rozwojowe. Ponad 700 inżynierów zatrudnionych w dwóch głównych ośrodkach rozwojowych w Shenzhen i Harbin w Chinach stale poddaje transformacji zaawansowane technologie w innowacyjne produkty, mając już na swoim koncie ponad 170 zarejestrowanych patentów. Firma Hytera ma swój kluczowy udział w rozwoju kilku głównych standardów krajowych oraz uczestniczy w pracach stowarzyszeń rozwijających nowe standardy, np. standard trunkingu cyfrowego dla chińskiej policji – PDT (ang. Chinese Police Digital Trunking Standard) oraz Stowarzyszenie Radiotelefonii Cyfrowej DRA (ang. Digital Radio Association), a także jest aktywnym członkiem grup normalizacyjnych, takich jak ETSI, TETRA, DMR i dPMR MoU. Wychodząc naprzeciw cyfrowej erze jaka zapanowała w branży, firma Hytera wprowadziła serię produktów zgodną ze standardami TETRA, DMR i PDT, a ponadto jest zdeterminowana, aby odegrać bardziej istotną rolę w kształtowaniu przyszłości komunikacji cyfrowej na całym świecie.

Po ponad 10 latach działalności firma Hytera stworzyła ogólnoświatową sieć sprzedaży z 20 biurami w Chinach, dwoma oddziałami w Wlk. Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a także ponad 20 regionalnymi przedstawicielstwami handlowymi w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, a także na terenie Azji-Pacyfiku oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Ponadto firma Hytera blisko współpracuje z ponad 400 dystrybutorami, aby oferować swoje usługi klientom na całym świecie. Produkty i rozwiązania firmy Hytera zostały wprowadzone na rynek w ponad 80 krajach.

Autoryzowanymi dystrybutorami produktów firmy Hytera w Polsce są firmy:

RTcom s.c.
ul. Welecka 38, 72-006 Szczecin / Mierzyn, Polska
Osoba kontaktowa: Wojciech Kropiewnicki
Sales Department Manager
Tel: +48 91 8812202
Fax: +48 91 8812203
E-mail: biuro@rtcom.pl
Web: www.rtcom.pl

RADMOR S.A.
ul.Hutnicza 3,81-212 Gdynia, Polska
Osoba kontaktowa: Marek Cichowski
Sales Department Manager
Tel: +48 58 6996660
Fax: +48 58 6996662
E-mail: marek.cichowski@radmor.com.pl
Web: www.radmor.com

Więcej o firmie Hytera na stronie: http://www.hytera.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń