Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Siltec oficjalnym partnerem Sepury w Polsce

Siltec oficjalnym partnerem Sepury w Polsce

Firma Siltec została oficjalnym partnerem Sepury w Polsce. Kilka tygodni temu została podpisana oficjalna umowa o współpracy. Siltec będzie partnerem w zakresie technologii DMR i TETRA.

SILTEC Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1982 roku. Firma dostarcza klientom w kraju i za granicą niezawodne, cieszące się zaufaniem produkty i usługi: wyposażenie służące do ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy oraz rozwiązania specjalne (w tym również systemy łączności radiowej) dla resortów mundurowych i instytucji centralnych państwa. Spółka zatrudnia obecnie około 120 osób.

Grupa Sepura jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji sprzedaży cyfrowych systemów radiowych oraz aplikacji opracowanych specjalnie dla zapewnienia łączności w sektorze publicznym i prywatnym. Marka powstała w Wielkiej Brytanii w 2002 roku, jednakże korzenie firmy sięgają 1896 roku. Ekspansja Sepury na rynkach światowych zaowocowała stworzeniem sieci regionalnych partnerów zapewniających lokalne wsparcie końcowym użytkownikom. Sepura szybko osiągnęła status lidera rynku w ponad 30 krajach, a obecna jest w ponad 100 państwach. Grupa Sepura obejmuje obecnie angielską firmę matkę Sepura, hiszpańską firmę Teltronic produkującą systemy TETRA i oferującą rozwiązania w zakresie LTE, angielską firmę Fylde Micro, lidera w systemach DMR oraz fińską firmę Portalify, dostawcę aplikacji. Grupa aktywnie działa na całym świecie, a jej łączne obroty sięgają ponad 180 mln €.

Różnorodne i kompleksowe rozwiązania umożliwiają organizacjom sektora bezpieczeństwa publicznego i użytkownikom w sektorach prywatnych (transport, transport mediów, przemysł) sprostanie wyzwaniom komunikacyjnym, które napotykają na co dzień.

Źródło: SEPURA

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń