Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Siltec oficjalnym partnerem Sepury w Polsce

Siltec oficjalnym partnerem Sepury w Polsce

Firma Siltec została oficjalnym partnerem Sepury w Polsce. Kilka tygodni temu została podpisana oficjalna umowa o współpracy. Siltec będzie partnerem w zakresie technologii DMR i TETRA.

SILTEC Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1982 roku. Firma dostarcza klientom w kraju i za granicą niezawodne, cieszące się zaufaniem produkty i usługi: wyposażenie służące do ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy oraz rozwiązania specjalne (w tym również systemy łączności radiowej) dla resortów mundurowych i instytucji centralnych państwa. Spółka zatrudnia obecnie około 120 osób.

Grupa Sepura jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji sprzedaży cyfrowych systemów radiowych oraz aplikacji opracowanych specjalnie dla zapewnienia łączności w sektorze publicznym i prywatnym. Marka powstała w Wielkiej Brytanii w 2002 roku, jednakże korzenie firmy sięgają 1896 roku. Ekspansja Sepury na rynkach światowych zaowocowała stworzeniem sieci regionalnych partnerów zapewniających lokalne wsparcie końcowym użytkownikom. Sepura szybko osiągnęła status lidera rynku w ponad 30 krajach, a obecna jest w ponad 100 państwach. Grupa Sepura obejmuje obecnie angielską firmę matkę Sepura, hiszpańską firmę Teltronic produkującą systemy TETRA i oferującą rozwiązania w zakresie LTE, angielską firmę Fylde Micro, lidera w systemach DMR oraz fińską firmę Portalify, dostawcę aplikacji. Grupa aktywnie działa na całym świecie, a jej łączne obroty sięgają ponad 180 mln €.

Różnorodne i kompleksowe rozwiązania umożliwiają organizacjom sektora bezpieczeństwa publicznego i użytkownikom w sektorach prywatnych (transport, transport mediów, przemysł) sprostanie wyzwaniom komunikacyjnym, które napotykają na co dzień.

Źródło: SEPURA

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń