Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Ekspansja Sepury w Chinach

Ekspansja Sepury w Chinach

Eastcom-logo-small.jpgFirma Sepura, wiodący na świecie dostawca terminali radiowych TETRA oraz firma Eastcom, chińskie państwowe przedsiębiorstwo radiokomunikacyjne, podpisały 8 lutego br. wspólne porozumienie o współpracy. Eastcom jest producentem cyfrowego systemu trankingowego eTRA (Eastcom Trunked Radio). W ramach umowy obie firmy będą wspólnie promować standard TETRA w Chinach.

Obie firmy będą współpracować ze sobą poprzez dzielenie się swoimi umiejętnościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem rynkowym dotyczącymi wytwarzania, dystrybucji i serwisowania sprzętu radiowego TETRA.

W ramach umowy obie firmy będą wspólnie promować standard TETRA w Chinach.  Co pozwoli na zaoferowanie bezproblemowej i niezawodnej łączności dla wielu sektorów rynku. TETRA jest standardem łączności cyfrowej powszechnie przyjmowanym na całym świecie przez agencje bezpieczeństwa publicznego, dostawców usług, władze samorządowe miast oraz przedsiębiorstwa transportowe. Jest to idealna technologia do zastosowania w łączności o znaczeniu krytycznym – zapewnia solidną, niezawodną i bezkompromisową transmisję danych i głosu.

Gordon Watling, dyrektor generalny Sepury, powiedział: „Eastcom jest jednym z wiodących chińskich przedsiębiorstw rozwijających i wytwarzających systemy TETRA. Ma długą historię osiągnięć na krajowym rynku łączności radiowej i jest wpływowym graczem w dziedzinie trankingu. Eastcom opracował eTRĘ, system łączności cyfrowej wspierający zarówno TETRĘ jak i policyjne cyfrowe sieci hybrydowe. Porozumienie to pozwala Sepurze uczestniczyć we wzrastającym w Chinach procesie adaptacji standardu oraz produktów TETRA.”

„Cieszymy się na bliską współpracę z Sepurą”, mówi Wang Zhongxiong, prezes Eastcomu. „Jesteśmy pewni, że jako dwaj branżowi liderzy, będziemy w stanie zaoferować jeszcze więcej korzyści naszym wspólnym klientom. Liczymy też na dalsze udoskonalenie aplikacji systemu TETRA na naszym rynku.

Aby uhonorować rozpoczęcie współpracy w ramach wspomnianego porozumienia, 9 lutego br. miało miejsce oficjalne wydarzenie w Parku Technologicznym Eastcom (zdjęcie poniżej), w Dystrykcie Binjiang w Chinach.

Chinese-Eastcom-Technology-park.jpg

 

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń