Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Airbus Defence and Space rozszerza swój biznes TETRA w Chinach

Airbus Defence and Space rozszerza swój biznes TETRA w Chinach

Firma Airbus Defence and Space otrzymała niedawno dwa kontrakty na dostawę łączności radiowej TETRA dla linii metra w chińskich miastach Quingdao i Fuzhou. Po zrealizowaniu tych zamówień firma Airbus Defence and Space będzie miała na koncie już ponad 20 linii chińskiego metra wyposażonych w swoje bezpieczne sieci TETRA.

Pierwsza i jedyna jak na razie linia metra w Fuzhou, stolicy prowincji Fujian, liczy 21 stacji i rozciąga się na długości 29 km. Airbus Defence and Space dostarczy tam system TETRA wraz z kompletnym zestawem wyposażenia, obejmującym centralę cyfrową kolejnej generacji DXT3, stacje bazowe, konsole dyspozytorskie i terminale. System zapewni komunikację dla celów zarządzania, kierowania ruchem pociągów i zabezpieczania całej linii.

Drugi kontrakt firma Airbus Defence and Space zrealizuje w Qingdao, portowym mieście w prowincji Szantung. Łączność TETRA zostanie wdrożona na budowanej właśnie linii M3, która ma zostać uruchomiona pod koniec bieżącego roku. Wbrew pozorom będzie to pierwsza linia metra funkcjonująca w Qingdao. Jej długość wynosi 25,1 km i znajdą się na niej 22 stacje.

Źródło i fot.: airbusdefenceandspace.com

O Airbus Defence and Space
Airbus Defence and Space logoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń