Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Airbus Defence and Space rozszerza swój biznes TETRA w Chinach

Airbus Defence and Space rozszerza swój biznes TETRA w Chinach

Firma Airbus Defence and Space otrzymała niedawno dwa kontrakty na dostawę łączności radiowej TETRA dla linii metra w chińskich miastach Quingdao i Fuzhou. Po zrealizowaniu tych zamówień firma Airbus Defence and Space będzie miała na koncie już ponad 20 linii chińskiego metra wyposażonych w swoje bezpieczne sieci TETRA.

Pierwsza i jedyna jak na razie linia metra w Fuzhou, stolicy prowincji Fujian, liczy 21 stacji i rozciąga się na długości 29 km. Airbus Defence and Space dostarczy tam system TETRA wraz z kompletnym zestawem wyposażenia, obejmującym centralę cyfrową kolejnej generacji DXT3, stacje bazowe, konsole dyspozytorskie i terminale. System zapewni komunikację dla celów zarządzania, kierowania ruchem pociągów i zabezpieczania całej linii.

Drugi kontrakt firma Airbus Defence and Space zrealizuje w Qingdao, portowym mieście w prowincji Szantung. Łączność TETRA zostanie wdrożona na budowanej właśnie linii M3, która ma zostać uruchomiona pod koniec bieżącego roku. Wbrew pozorom będzie to pierwsza linia metra funkcjonująca w Qingdao. Jej długość wynosi 25,1 km i znajdą się na niej 22 stacje.

Źródło i fot.: airbusdefenceandspace.com

O Airbus Defence and Space
Airbus Defence and Space logoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń