Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefony TETRA Hytera dla tajlandzkich lotnisk

Radiotelefony TETRA Hytera dla tajlandzkich lotnisk

Aeronautical Radio of Thailand Ltd. (AEROTHAI), państwowe przedsiębiorstwo odpowiedzialne za tajlandzką przestrzeń powietrzną, poinformowało o wygraniu przez firmę Hytera Communications Co. przetargu na dostawę radiotelefonów TETRA dla dwóch portów lotniczych w Bangkoku: Suvarnabhumi (ICAO: VTBS) i Don Muang (VTBD).

AEROTHAI zostało założone w 1948 roku przez linie lotnicze, za przyzwoleniem rządu Tajlandii, aby zapewnić kontrolę przestrzeni powietrznej i komunikację radiową dla przewoźników lotniczych. W 2007 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło budowę zintegrowanego systemu TETRA pokrywającego zasięgiem lotniska w Bangkoku i od tamtego czasu system ten jest wykorzystywany przez ekipy naziemne i firmy logistyczne w codziennej pracy.

Porty lotnicze Suvarnabhumi i Don Muang, należące do 15-tu najruchliwszych na świecie, testowo korzystały z radiotelefonów TETRA firmy Hytera od kwietnia zeszłego roku. Ręczne PT580H i przewoźne MT680 umożliwiają wygodną i niezawodną łączność personelowi lotnisk. MT680 daje szybki dostęp do roamingu TETRA, a ponadprzeciętna jakość dźwięku w PT580H jest znakomita w hałaśliwym otoczeniu lotniska. Niezwykła wydajność radiotelefonów Hytera była kluczowym powodem, dla którego zwyciężyły one w przetargu rozpisanym przez AEROTHAI. Prawdopodobne jest, że jeszcze w tym roku na tajlandzkie lotniska trafią następne terminale TETRA firmy Hytera.

Źródło: www.hytera.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń