Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefony TETRA Hytera dla tajlandzkich lotnisk

Radiotelefony TETRA Hytera dla tajlandzkich lotnisk

Aeronautical Radio of Thailand Ltd. (AEROTHAI), państwowe przedsiębiorstwo odpowiedzialne za tajlandzką przestrzeń powietrzną, poinformowało o wygraniu przez firmę Hytera Communications Co. przetargu na dostawę radiotelefonów TETRA dla dwóch portów lotniczych w Bangkoku: Suvarnabhumi (ICAO: VTBS) i Don Muang (VTBD).

AEROTHAI zostało założone w 1948 roku przez linie lotnicze, za przyzwoleniem rządu Tajlandii, aby zapewnić kontrolę przestrzeni powietrznej i komunikację radiową dla przewoźników lotniczych. W 2007 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło budowę zintegrowanego systemu TETRA pokrywającego zasięgiem lotniska w Bangkoku i od tamtego czasu system ten jest wykorzystywany przez ekipy naziemne i firmy logistyczne w codziennej pracy.

Porty lotnicze Suvarnabhumi i Don Muang, należące do 15-tu najruchliwszych na świecie, testowo korzystały z radiotelefonów TETRA firmy Hytera od kwietnia zeszłego roku. Ręczne PT580H i przewoźne MT680 umożliwiają wygodną i niezawodną łączność personelowi lotnisk. MT680 daje szybki dostęp do roamingu TETRA, a ponadprzeciętna jakość dźwięku w PT580H jest znakomita w hałaśliwym otoczeniu lotniska. Niezwykła wydajność radiotelefonów Hytera była kluczowym powodem, dla którego zwyciężyły one w przetargu rozpisanym przez AEROTHAI. Prawdopodobne jest, że jeszcze w tym roku na tajlandzkie lotniska trafią następne terminale TETRA firmy Hytera.

Źródło: www.hytera.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń