Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Warszawskie Metro kupuje radiotelefony TETRA

Warszawskie Metro kupuje radiotelefony TETRA

Spółka Metro Warszawskie ogłosiła przetarg dotyczący dostawy przenośnych radiotelefonów do systemu TETRA DIMETRA IP oraz TETRA KSP. Z analizy OPZ wynika, iż ma to być 55 radiotelefonów Motorola oraz 2 radiotelefony Hytera.

Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania, a w postępowaniu dopuszczono składanie ofert częściowych:

1) Zadanie nr 1: dostawa 55 kpl. noszonych radiotelefonów do systemu TETRA DIMETRA IP;
Radiotelefony muszą mieć możliwość pracy w paśmie 380-430 MHz oraz zapewniać pełną współpracę z infrastrukturą firmy Motorola Dimetra IP zainstalowaną w Metrze Warszawskim, a także posiadać kolorowy wyświetlacz LCD i pełną klawiaturę alfanumeryczną. W komplecie mają znajdować się m.in. 2 akumulatory 2200 mAh oraz ładowarka. Dodatkowo w skład przedmiotu zamówienia wchodzą 2 kpl. okablowania peryferyjnego oraz oprogramowanie narzędziowe w języku polskim do programowania radiotelefonów (również 2 kpl.);

2) Zadanie nr 2: dostawa 2 kpl. noszonych radiotelefonów Hytera do systemu TETRA KSP;
Radiotelefony muszą mieć możliwość pracy w paśmie 380-430 MHz oraz zapewniać maskowanie korespondencji zgodne z aktualnie stosowanym w warszawskim policyjnym systemie TETRA (SCK TEA1) z możliwością programowej rozbudowy algorytmu szyfrowania do TEA2 oraz trybu przydziału klucza z SCK do DCK. Urządzenia mają również posiadać wbudowany GPS, kolorowy wyświetlacz, a także pełną klawiaturę alfanumeryczną. W komplecie ma znajdować się m.in. akumulator 2500 mAh oraz ładowarka i mikrofonogłośnik.

 

Z pozostałymi wymaganiami można zapoznać się w dokumentacji przetargowej. Dla zadania pierwszego wymagane było wniesienie wadium w wysokości 2 tysięcy zł. Metro Warszawskie wymaga udzielenia 24 miesięcy gwarancji na radiotelefony z zadania pierwszego oraz 36 miesięcy na radiotelefony z zadania drugiego.

 

Termin złożenia oferty upłynął dzisiaj (14.05.2019r.) o godzinie 12, a pół godziny później nastąpiło jawne otwarcie ofert. Termin dostarczenia sprzętu łączności wynosi 6 tygodni od daty zawarcia umowy. Kryteria oceny ofert to w 100% cena.

 

Źródło: postepowania.metro.waw.pl ; Fot.: metro.waw.pl [zdjęcie]

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń