Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TAURON kupuje dodatkowe radiotelefony TETRA

TAURON kupuje dodatkowe radiotelefony TETRA

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach zamawia dodatkowe radiotelefony TETRA dla swojej sieci łączności cyfrowej. Obecnie nie każdy pracownik brygad terenowych wyposażony jest w terminal TETRA, który służy do rozmów z dyspozytorem odpowiedniego obszaru dystrybucji. Zakup nowych radiotelefonów ma zmienić ten stan rzeczy. Opublikowane zamówienie dotyczy dostawy 118 radiotelefonów przenośnych (Motorola MTP850S), 18 radiotelefonów stacjonarnych (dyspozytorskich) oraz 8 radiotelefonów przewoźnych (Motorola MTM5400) z instalacją wewnątrz pojazdów.

Spółka Tauron od 2011 roku wdrożyła zaawansowany cyfrowy system łączności TETRA, którego głównym dostawcą została firma Motorola Solutions Polska. System TETRA zastąpił wyeksploatowaną analogową sieć DIGICOM7, której pojemność i możliwość zarządzania przesyłem danych pozostawiały wiele do życzenia. Wdrożenie cyfrowego standardu TETRA stanowi podstawę do szerokiego zastosowania rozwiązań telemechaniki i telemetrii.

Wszystkie zaproponowane radiotelefony muszą być fabrycznie nowe, nieużywane i wolne od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych. Zamawiający wymaga gwarancji na okres 36 miesięcy. Termin realizacji zamówienia to 31 lipca 2014 roku. Wymagane wadium w postępowaniu wynosi 15 000 złotych.

Oferty należało składać do dnia 28 listopada br. Brak jest informacji o zestawieniu ofert, które wpłynęły do zamawiającego, z uwagi na fakt iż jest to postępowanie niejawne.

 

Źródło i specyfikacja dostępne pod adresem: https://swoz.tauron-pe.pl/…

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń