Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TAURON kupuje dodatkowe radiotelefony TETRA

TAURON kupuje dodatkowe radiotelefony TETRA

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach zamawia dodatkowe radiotelefony TETRA dla swojej sieci łączności cyfrowej. Obecnie nie każdy pracownik brygad terenowych wyposażony jest w terminal TETRA, który służy do rozmów z dyspozytorem odpowiedniego obszaru dystrybucji. Zakup nowych radiotelefonów ma zmienić ten stan rzeczy. Opublikowane zamówienie dotyczy dostawy 118 radiotelefonów przenośnych (Motorola MTP850S), 18 radiotelefonów stacjonarnych (dyspozytorskich) oraz 8 radiotelefonów przewoźnych (Motorola MTM5400) z instalacją wewnątrz pojazdów.

Spółka Tauron od 2011 roku wdrożyła zaawansowany cyfrowy system łączności TETRA, którego głównym dostawcą została firma Motorola Solutions Polska. System TETRA zastąpił wyeksploatowaną analogową sieć DIGICOM7, której pojemność i możliwość zarządzania przesyłem danych pozostawiały wiele do życzenia. Wdrożenie cyfrowego standardu TETRA stanowi podstawę do szerokiego zastosowania rozwiązań telemechaniki i telemetrii.

Wszystkie zaproponowane radiotelefony muszą być fabrycznie nowe, nieużywane i wolne od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych. Zamawiający wymaga gwarancji na okres 36 miesięcy. Termin realizacji zamówienia to 31 lipca 2014 roku. Wymagane wadium w postępowaniu wynosi 15 000 złotych.

Oferty należało składać do dnia 28 listopada br. Brak jest informacji o zestawieniu ofert, które wpłynęły do zamawiającego, z uwagi na fakt iż jest to postępowanie niejawne.

 

Źródło i specyfikacja dostępne pod adresem: https://swoz.tauron-pe.pl/…

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń