Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze KWP Łódź kupuje radiotelefony TETRA

KWP Łódź kupuje radiotelefony TETRA

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi ogłosiła zamówienie dotyczące dostawy radiotelefonów TETRA firmy Motorola oraz osprzętu.

Przedmiotem zamówienia jest 46 kompletów radiotelefonów noszonych – pracujących w standardzie TETRA – Motorola MTP3250 wraz z ukompletowaniem, a także 7 ładowarek sześciostanowiskowych oraz 2 zestawy do programowania.  W przypadku posiadania przez Policję wystarczających środków finansowych możliwa jest dostawa maksymalnie 11 dodatkowych radiotelefonów.

 

Zamawiający wymaga maskowania korespondencji zgodnego z aktualnie stosowanym w łódzkim policyjnym systemie TETRA (eXTRAS v. 5.1.130 TEA1) – SCK TEA1, z możliwością programowej rozbudowy algorytmu szyfrowania do TEA2 oraz trybu przydziału klucza z SCK do DCK.

 

W skład ukompletowania radiotelefonów mają wchodzić m.in.:

– dwa akumulatory (autoryzowane przez producenta radiotelefonu) o parametrach zapewniających pracę radiotelefonu przez co najmniej 12 godzin w trybie pracy 5%/5%/90 (nadawanie/odbiór/czuwanie);

– antena UHF/GPS oraz ładowarka;

– klips do pasa oraz futerał.

 

Wykonawca ma również przeprowadzić warsztaty dla 5 osób na temat podstawowej wiedzy o budowie radiotelefonów, parametrów techniczno-funkcjonalnych, programowania oraz obsługi technicznej i serwisowania.

 

Wymagany okres gwarancji ma być być nie krótszy niż gwarancja producenta i ma wynosić minimum 24 miesiące na radiotelefony i ładowarki, a także 6 miesięcy na akumulatory.

 

Oferty można było składać do 21 listopada br. do godz. 15. Realizacja przedmiotu zamówienia powinna nastąpić do 27 grudnia.

 

Źródło: platformazakupowa.pl ; Fot.: stoisko Motorola Solutions podczas Europoltech 2017

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń