Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze KWP Łódź kupuje radiotelefony TETRA

KWP Łódź kupuje radiotelefony TETRA

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi ogłosiła zamówienie dotyczące dostawy radiotelefonów TETRA firmy Motorola oraz osprzętu.

Przedmiotem zamówienia jest 46 kompletów radiotelefonów noszonych – pracujących w standardzie TETRA – Motorola MTP3250 wraz z ukompletowaniem, a także 7 ładowarek sześciostanowiskowych oraz 2 zestawy do programowania.  W przypadku posiadania przez Policję wystarczających środków finansowych możliwa jest dostawa maksymalnie 11 dodatkowych radiotelefonów.

 

Zamawiający wymaga maskowania korespondencji zgodnego z aktualnie stosowanym w łódzkim policyjnym systemie TETRA (eXTRAS v. 5.1.130 TEA1) – SCK TEA1, z możliwością programowej rozbudowy algorytmu szyfrowania do TEA2 oraz trybu przydziału klucza z SCK do DCK.

 

W skład ukompletowania radiotelefonów mają wchodzić m.in.:

– dwa akumulatory (autoryzowane przez producenta radiotelefonu) o parametrach zapewniających pracę radiotelefonu przez co najmniej 12 godzin w trybie pracy 5%/5%/90 (nadawanie/odbiór/czuwanie);

– antena UHF/GPS oraz ładowarka;

– klips do pasa oraz futerał.

 

Wykonawca ma również przeprowadzić warsztaty dla 5 osób na temat podstawowej wiedzy o budowie radiotelefonów, parametrów techniczno-funkcjonalnych, programowania oraz obsługi technicznej i serwisowania.

 

Wymagany okres gwarancji ma być być nie krótszy niż gwarancja producenta i ma wynosić minimum 24 miesiące na radiotelefony i ładowarki, a także 6 miesięcy na akumulatory.

 

Oferty można było składać do 21 listopada br. do godz. 15. Realizacja przedmiotu zamówienia powinna nastąpić do 27 grudnia.

 

Źródło: platformazakupowa.pl ; Fot.: stoisko Motorola Solutions podczas Europoltech 2017

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń