Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Entropia kupuje 15.000 terminali TETRA od firmy Hytera

Entropia kupuje 15.000 terminali TETRA od firmy Hytera

Entropia Digital to największy operator publicznej sieci łączności TETRA na terenie Holandii i Belgii. Firma posiada własną, rozległą infrastrukturę TETRA (ponad 200 stacji i 60.000km2 pokrycia) i jest w stanie zapewnić profesjonalną łączność TETRA zarówno małym klientom (np. na terenie zakładu produkcyjnego) jaki i dużym podmiotom, które oczekują zasięgu ogólnokrajowego włącznie z obsługą pozycjonowania GPS i transmisji danych.

Wraz z dynamicznym rozwojem swojej sieci, Entropia musi także powiększać flotę terminali oferowanych dla swoich klientów. W zeszłym miesiącu Entropia publicznie ogłosiła chęć zakupu 15.000 terminali TETRA co wzbudziło spore zamieszanie w branży. Niecały miesiąc później firma ogłosiła swoją decyzję o wyborze oferty firmy Hytera. Oferta chińskiego producenta spełniła wszystkie oczekiwania Entropii.

 

siec-tetra-w-holandii.jpg

Pierwszy 1.000 terminali zostanie dostarczony jeszcze przed końcem roku a pozostałe w roku 2014. Firma zdecydowała się zakupić terminale przenośne Hytera PT580H oraz i Hytera MT680.

Entropia-Hytera-tetra.jpg

Należy dodać, że Entropia w ramach swojej działalności oferuje wiele planów taryfowych dla swoich klientów. Wśród nich wyróżniają się dwa najciekawsze:

  1. W cenie abonamentu miesięcznego w wysokości 25EUR klient uzyskuje dostęp lokalny do sieci wraz kosztem najmu radiotelefonu TETRA (noszony lub mobilny).
  2. W cenie abonamentu miesięcznego w wysokości 35EUR klient uzyskuje dostęp do sieci na terenie Holandii i Belgii. Tak jak poprzednio w cenie zawarty jest koszt radiotelefonu TETRA (noszony lub mobilny).

Tak dogodne stawki oferowane są już przy kontrakcie trwającym 12 miesięcy.

Źródło: http://www.entropia.eu/en/detail_272.aspx

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom –  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.publicznego.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń