Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nagroda TETRA Award dla klienta firmy Hytera

Nagroda TETRA Award dla klienta firmy Hytera

SHENZHEN, Chiny (BUSINESS WIRE) — MTR Corporation Limited, firma będąca klientem spółki Hytera, otrzymała nagrodę w dziedzinie „Najlepsze zastosowanie technologii TETRA w transporcie” w ramach najnowszej edycji konkursu International TETRA Awards 2014, organizowanego wspólnie przez magazyn TETRA Today oraz stowarzyszenie TETRA and Critical Communications Association (TCCA).

MTR Corporation obsługuje jedną z najczęściej używanych szybkich tranzytowych i lekkich linii kolejowych w Hongkongu. Każdego dnia liniami MTR podróżuje ok. 5,1 mln pasażerów, a w godzinach szczytu pociągi kursują co 2,1 min. Niezawodne systemy komunikacyjne są kluczowe dla utrzymania codziennego funkcjonowania linii. Spółka MTR wykorzystuje technologie i systemy TETRA już od dziesięciu lat i zobowiązała się do wdrożenia pojedynczego systemu TETRA 800 MHz do obsługi kolejnych sześciu linii, zastępując pierwotny analogowy system radiowy wykorzystywany do komunikacji w pociągach i na stacjach.

Jako kluczowy dostawca technologii, spółka Hytera zaopatruje MTR w systemy wykorzystywane na stanowiskach dyspozytorskich, urządzenia do obsługi awarii, systemy zarządzania siecią oraz radia instalowane w pociągach. W ciągu minionego roku sieć TETRA była z powodzeniem stosowana w ok. 140 pociągach oraz na ponad 60 stanowiskach dyspozytorskich w ośrodkach kontroli ruchu i pomieszczeniach obsługi awarii.

Zdobywając nagrodę dla „Najlepszego zastosowania technologii TETRA w transporcie”, projekt MTR dowodzi wielkiego potencjału technologii TETRA w transporcie kolejowym. Hytera posiada ogromne możliwości i bogate doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań z zakresu komunikacji radowej dla transportu kolejowego. Rozwiązania opracowane przez spółkę są stosowane w metrach kursujących w największych miastach na terenie Chin i innych państw.

O firmie Hytera

Założona w 1993 roku w Shenzhen (Chiny) spółka Hytera stała się kluczowym podmiotem w branży profesjonalnych mobilnych urządzeń radiowych (PMR, Professional Mobile Radio), oferując własne rozwiązania na rzecz klientów z ponad 80 krajów i regionów na całym świecie. Hytera ceni sobie innowacyjność, każdego roku inwestując ponad 15% dochodów w badania i rozwój. Spółka jest aktywnie zaangażowana w rozwój międzynarodowych standardów PMR i jest jednym z niewielu dostawców usług komunikacji radiowej zachowujących najwyższe standardy cyfrowej radiotelefonicznej łączności dyspozytorskiej (TETRA, Terrestrial Trunked Radio), cyfrowej łączności radiowej (DMR, Digital Mobile Radio) oraz profesjonalnego trunkingu cyfrowego (PDT, Professional Digital Trunking).

Hytera stworzyła szeroką, ogólnoświatową sieć sprzedaży obejmującą 3 spółki zależne zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemczech oraz 14 oddziałów i 8 biur. Ponadto, dzięki współpracy z ponad 600 partnerami na całym świecie, spółka błyskawicznie reaguje na wszelkie potrzeby klientów. Od momentu powstania Hytera założyła ponad 1 000 profesjonalnych sieci komunikacji bezprzewodowej, a także udostępniła swoje rozwiązania ponad 5 mln klientów.

Źródło: www.businesswire.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń