Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze System TETRA firmy Hytera dla metra w Budapeszcie

System TETRA firmy Hytera dla metra w Budapeszcie

Europejski oddział firmy Hytera, Hytera Mobilfunk GmbH, dostarczył system TETRA dla nowej linii metra M4 w Budapeszcie na Węgrzech. Kontrakt został wykonany we współpracy z partnerem, firmą Siemens Convergence Creators z Austrii.

Metro budapeszteńskie zostało otwarte w 1896 roku. Jest to najstarsza czynna podziemna kolej w kontynentalnej części Europy. Aktualnie trwa budowa linii M4. Według projektu będzie ona miała długość 7,4 km, a na jej trasie znajdzie się 10 stacji. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na 2014 rok.

Dostarczony przez Hytera system TETRA ACCESSNET-T IP zagwarantuje pewną i bezpieczną łączność nie tylko pomiędzy pracownikami, ale także umożliwi transmisję danych pomiędzy pociągami a Centrum Kontrolno-Operacyjnym (OCC) budapesztańskiego metra. Wraz z systemem został dostarczony również zaawansowany system dyspozytorski i komunikacji z pociągami, wykonany przez Siemens Convergence Creators Austria.

Dostarczony system TETRA składa się z 4 stacji bazowych TETRA Hytera ACCESSNET-T IP DIB-500 R4.1 oraz 2 centralnych switchy w redundantnej konfiguracji. Udostępniony interfejs programowania aplikacji firmy Hytera, A-CAPI, umożliwił integrację z innymi urządzeniami i systemami wykorzystywanymi przez budapesztańskie metro. W ramach kontraktu, firma Hytera dostarczyła także system zarządzania siecią NMS (Network Management System).

Hytera-tetra-infrastruktura-radiotelefony-portfolio-produktow

Stacja bazowa ACCESSNET-T IP DIB-500 R4.1 zapewnia do 50 W mocy wyjściowej oraz najlepszą w swojej klasie czułość odbiornika -108 dBm. W zależności od konfiguracji może zapewnić pełną redundancję. DIB-500 R4.1 może obsłużyć maksymalnie 8 nośnych co zapewnia 31 kanałów roboczych. DIB-500 R4.1 jest w pełni zgodna z normą EN 300 392-2 (TETRA Voice plus Data (V+D); Part 2: Air Interface (AI)) oraz dyrektywami CE i RoHS.

Dystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom –  www.rtcom.pl

Dystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcomFirma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

Logo HyteraHytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Źródło: RTcom.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń