Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera: konwergentne rozwiązanie LTE/TETRA

Hytera: konwergentne rozwiązanie LTE/TETRA

Wąskopasmowe systemy łączności radiowej TETRA są niezbędne dla krytycznych zastosowań transmisji mowy – wliczając w to połączenia grupowe i alarmowe. Systemy LTE oferują szerokopasmową usługi transmisji danych i stanowią podstawę wszystkich rodzajów mobilnych zastosowań danych w celu zwiększenia wydajności, na przykład usług związanych z bezpieczeństwem. Połączenie tych systemów – całkowicie hybrydowy system LTE/profesjonalnej komunikacji radiowej – łączy silne strony obydwu technologii.

Konwergentne rozwiązanie LTE/TETRA marki Hytera obejmuje całkowicie konwergentną infrastrukturę, składającą się ze sprawdzonego systemu łączności radiowej TETRA ACCESSNET-T IP, pełnej funkcjonalności profesjonalnej komunikacji radiowej oraz nowej „prywatnej sieci” marki Hytera. Ponadto dzięki własnym radiotelefonom przenośnym do LTE i profesjonalnej komunikacji radiowej Hytera tworzy rewolucyjną oraz pełną konwergencję. Po stronie użytkownika zapewniony jest jednolite otoczenie pracy i komunikacji.

Cecha unikalna: rozwiązanie TETRA/LTE przez iBS marki Hytera

Konwergencja na najwyższym poziomie: System łączności radiowej ACCESSNET-T IP marki Hytera to wysoko skalowalny cyfrowy mobilny system radiowy TETRA. ACCESSNET-T IP wraz z nowym rozwiązaniem prywatnym LTE marki Hytera stanowi wydajną i konwergentną platformę komunikacji. Po stronie infrastruktury stosowane są wersje do pomieszczeń i na zewnątrz stacji bazowych TETRA/LTE – w tym iBS marki Hytera. iBS to całkowicie zintegrowana i wydajna stacja bazowa, gotowa do pracy w technologii LTE i TETRA. Zastosowane stacje bazowe zapewniają optymalny zasięg radiowy, a tym samym najlepszą możliwą dostępność przez konwergencję profesjonalnej komunikacji radiowej TETRA i LTE. Udostępniony dla rozwiązania TETRA/LTE system zarządzania siecią identyfikuje i zarządza całkowicie samodzielnie wszystkimi użytkownikami TETRA i LTE w zależności od wymogów sieci. Dzięki temu umożliwia wszystkim użytkownikom bezproblemową i inteligentną komunikację w systemie LTE/TETRA w odniesieniu do zasięgu radiowego przez terminale końcowe przydzielone każdemu użytkownikowi.

Różne systemy i urządzenia końcowe – jednolite otoczenie komunikacyjne

Mimo zastosowania różnych technologii radiowych oraz różnych radiotelefonów, Hytera oferuje operatorom, administratorom sieci i użytkownikom całkowicie jednolitą platformę komunikacji z systemem łączności radiowej LTE/TETRA marki Hytera. Połączono różne normy i różne poziomy komunikacji – to zdecydowanie najważniejsza właściwość pod względem jednolitości, wydajności i jakości usług!

Zoptymalizowana pod względem kosztów możliwość rozbudowy istniejących sieci radiowych

Duża zaleta systemów łączności radiowej TETRA Hytera polega na tym, że można je wyposażyć dokładnie w taki zasięg radiowy i wydajność, jakie są potrzebne. Często rozszerzenia związane z nowymi wymaganiami są ważną sprawą. Rozszerzenie istniejących systemów profesjonalnej komunikacji radiowej o konwergentną własną sieć LTE Hytera jest optymalne pod względem kosztów i możliwe bez ograniczeń z optymalnym dopasowaniem i wykorzystaniem istniejącej infrastruktury TETRA lub profesjonalnej komunikacji radiowej oraz dostępnych radiotelefonów.

Innowacyjne radiotelefony multisystemowe Hytera

Po stronie użytkownika jako rozwiązanie konwergentne stosowaną są klasyczne radiotelefony TETRA oraz radiotelefon multimodowy (LTE i TETRA) PTC680 i PTC760 i Kamery Bodycam firmy Hytera. Jako pierwsze urządzenia w swoim rodzaju zapewniają one rzeczywiście konwergentną platformę, łącząc samodzielnie kluczową dla akcji komunikację wąskopasmową z szerokopasmowym przesyłaniem danych LTE. We własnym systemie TETRA/LTE marki Hytera użytkownicy mają dlatego korzyści z dwóch stron.

http://www.hytera-mobilfunk.com/

Hytera-logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń