Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera: konwergentne rozwiązanie LTE/TETRA

Hytera: konwergentne rozwiązanie LTE/TETRA

Wąskopasmowe systemy łączności radiowej TETRA są niezbędne dla krytycznych zastosowań transmisji mowy – wliczając w to połączenia grupowe i alarmowe. Systemy LTE oferują szerokopasmową usługi transmisji danych i stanowią podstawę wszystkich rodzajów mobilnych zastosowań danych w celu zwiększenia wydajności, na przykład usług związanych z bezpieczeństwem. Połączenie tych systemów – całkowicie hybrydowy system LTE/profesjonalnej komunikacji radiowej – łączy silne strony obydwu technologii.

Konwergentne rozwiązanie LTE/TETRA marki Hytera obejmuje całkowicie konwergentną infrastrukturę, składającą się ze sprawdzonego systemu łączności radiowej TETRA ACCESSNET-T IP, pełnej funkcjonalności profesjonalnej komunikacji radiowej oraz nowej „prywatnej sieci” marki Hytera. Ponadto dzięki własnym radiotelefonom przenośnym do LTE i profesjonalnej komunikacji radiowej Hytera tworzy rewolucyjną oraz pełną konwergencję. Po stronie użytkownika zapewniony jest jednolite otoczenie pracy i komunikacji.

Cecha unikalna: rozwiązanie TETRA/LTE przez iBS marki Hytera

Konwergencja na najwyższym poziomie: System łączności radiowej ACCESSNET-T IP marki Hytera to wysoko skalowalny cyfrowy mobilny system radiowy TETRA. ACCESSNET-T IP wraz z nowym rozwiązaniem prywatnym LTE marki Hytera stanowi wydajną i konwergentną platformę komunikacji. Po stronie infrastruktury stosowane są wersje do pomieszczeń i na zewnątrz stacji bazowych TETRA/LTE – w tym iBS marki Hytera. iBS to całkowicie zintegrowana i wydajna stacja bazowa, gotowa do pracy w technologii LTE i TETRA. Zastosowane stacje bazowe zapewniają optymalny zasięg radiowy, a tym samym najlepszą możliwą dostępność przez konwergencję profesjonalnej komunikacji radiowej TETRA i LTE. Udostępniony dla rozwiązania TETRA/LTE system zarządzania siecią identyfikuje i zarządza całkowicie samodzielnie wszystkimi użytkownikami TETRA i LTE w zależności od wymogów sieci. Dzięki temu umożliwia wszystkim użytkownikom bezproblemową i inteligentną komunikację w systemie LTE/TETRA w odniesieniu do zasięgu radiowego przez terminale końcowe przydzielone każdemu użytkownikowi.

Różne systemy i urządzenia końcowe – jednolite otoczenie komunikacyjne

Mimo zastosowania różnych technologii radiowych oraz różnych radiotelefonów, Hytera oferuje operatorom, administratorom sieci i użytkownikom całkowicie jednolitą platformę komunikacji z systemem łączności radiowej LTE/TETRA marki Hytera. Połączono różne normy i różne poziomy komunikacji – to zdecydowanie najważniejsza właściwość pod względem jednolitości, wydajności i jakości usług!

Zoptymalizowana pod względem kosztów możliwość rozbudowy istniejących sieci radiowych

Duża zaleta systemów łączności radiowej TETRA Hytera polega na tym, że można je wyposażyć dokładnie w taki zasięg radiowy i wydajność, jakie są potrzebne. Często rozszerzenia związane z nowymi wymaganiami są ważną sprawą. Rozszerzenie istniejących systemów profesjonalnej komunikacji radiowej o konwergentną własną sieć LTE Hytera jest optymalne pod względem kosztów i możliwe bez ograniczeń z optymalnym dopasowaniem i wykorzystaniem istniejącej infrastruktury TETRA lub profesjonalnej komunikacji radiowej oraz dostępnych radiotelefonów.

Innowacyjne radiotelefony multisystemowe Hytera

Po stronie użytkownika jako rozwiązanie konwergentne stosowaną są klasyczne radiotelefony TETRA oraz radiotelefon multimodowy (LTE i TETRA) PTC680 i PTC760 i Kamery Bodycam firmy Hytera. Jako pierwsze urządzenia w swoim rodzaju zapewniają one rzeczywiście konwergentną platformę, łącząc samodzielnie kluczową dla akcji komunikację wąskopasmową z szerokopasmowym przesyłaniem danych LTE. We własnym systemie TETRA/LTE marki Hytera użytkownicy mają dlatego korzyści z dwóch stron.

http://www.hytera-mobilfunk.com/

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń