Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera dostarczy system TETRA dla Marmaray

Hytera dostarczy system TETRA dla Marmaray

Niemiecki oddział Hytera, Hytera Mobilfunk GmbH, we współpracy z firmą SISTEMA S.A. wygrał kontrakt na dostawę kompletnego systemu TETRA dla projektu Marmaray w Turcji. Zamówiony system składa się z 14 stacji bazowych i 2 głównych sterowników MSO pracujących w technologii IP.


Marmaray to projekt połączenia dwóch odrębnych systemów kolejowych w europejskiej i azjatyckiej części Istambułu w jedną całość. Będzie to możliwe po zbudowaniu tunelu pod dnem cieśniny Bosfor. Nazwa projektu pochodzi od Morza Marmara i słowa „ray”, które w języku tureckim oznacza kolej. Projekt ten zakłada budowę 13,3 km podziemnego łącznika pomiędzy obiema częściami miasta oraz przebudowę 63 km istniejących podmiejskich linii kolejowych w celu stworzenia trasy o wysokiej przepustowości. Projekt Marmaray jest jednym z przełomowych etapów w historii kolei, takim samym jak budowa tunelu pod kanałem La Manche, czy połączenia Kopenhagi z Malmo. Inwestycja, wyceniona na 2,5 miliarda euro, ma się zakończyć w październiku 2013 r. (więcej nt. projektu http://pl.wikipedia.org/wiki/Marmaray).

Hytera-tetra-infrastruktura-radiotelefony-portfolio-produktow.jpg

Zamówiony system TETRA dla Marmaray składa się z 14 stacji bazowych i 2 głównych sterowników MSO pracujących w technologii IP. Całość umożliwi integrację z aplikacjami oraz zarządzanie siecią przy użyciu aplikacji NMS (Network Management Service). W pierwszym etapie, na pociągach zostanie zamontowanych 110 sztuk specjalizowanych terminali pociągowych TETRA firmy Hytera. W ramach kontraktu zostanie także dostarczonych 60 sztuk terminali przenośnych Hytera PT580H. Europejski oddział Hytera, Hytera Mobilfunk GmbH, zajmie się wdrożeniem oraz uruchomieniem zamówionego systemu.

Hytera-terminal-tetra-dla-kolei.jpg

System TETRA firmy Hytera zapewni łączność dla składów, kierowania ruchem oraz obsługi i zarządzania pociągami na powstającej trasie.

Źródło i fot: www.hytera.de

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania analogowe, w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT, MPT1327 oraz specjalizowane systemy dla transportu publicznego.

Dystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom –  www.rtcom.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń