Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera dostarczy system TETRA dla kolei w Kazachstanie

Hytera dostarczy system TETRA dla kolei w Kazachstanie

Kazachski partner firmy Hytera Mobilfunk GmbH, ASK NT Ltd., wygrał kontrakt na dostawę systemu TETRA dla narodowych kolei KTZ (Kazakhstan Temir Zholy).

System Hytera ACCESSNET-T IP zapewni łączność na trasie Kandyagash – Nikaltau o długości 150km na północy prowinicji Aktobe. Zastąpi dotychczas używany, wiekowy system analogowy. Hytera Mobilfunk GmbH oraz ASK NT Ltd. dostarczą oraz uruchomią system TETRA Hytera ACCESSNET-T IP składający się z 8 stacji bazowych oraz centralnego sterownika. System będzie służył do komunikacji głosowej, przesyłania danych oraz telemetrii. ASK NT Ltd. dostarczy także terminale Hytera – przenośne PT580H, mobilne MT680 oraz modemy data DT600.

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2012 roku.

Hytera Communications Corporation Limited jest największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej w Chinach oraz jednym z największych na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania analogowe, w standardzie DMR (Tier II, Tier III), TETRA, PDT, MPT1327 oraz dedykowane systemy dla transportu publicznego.

Dystrybutorem produktów DMR Hytera w Polsce jest firma www.rtcom.pl

Źródło: www.hytera.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń