Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera wymieni system TETRA dla Policji w Sheznhen na PDT

Hytera wymieni system TETRA dla Policji w Sheznhen na PDT

Hytera wygrała przetarg o wartości prawie 15 mln USD na dostawę systemu PDT (Police Digital Trunking), który zastąpi dotychczas używany przez policję w Shenzhen system TETRA. Shenzhen to jedno z największych miast w Chinach z populacją przekraczającą 10 mln mieszkańców.

PDT (Police Digital Trunking) to cyfrowy system trunkingowy stworzony i zaprojektowany w Chinach dla Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Istotny wkład w rozwój tego standardu wniosła firma Hytera. Więcej o PDT na oficjalnej stronie Stowarzyszenia: http://www.pdt.org.cn/Html/971/980/1762.html

Należy dodać, że w Shenzhen, znajduje się siedziba główna firmy Hytera Communications Co., Ltd.​

Hytera-PDT-www

źródło: http://www.tetra-applications.com/33856/news/

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń