Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Thales uruchomił ogólnokrajową sieć TETRA w Kazachstanie

Thales uruchomił ogólnokrajową sieć TETRA w Kazachstanie

Firma Thales, wraz ze swoim partnerem przemysłowym, kazachstańskim przedsiębiorstwem AGAT LLP, ogłosiła uruchomienie jednej z największych w centralnej Azji sieci TETRA. Została ona wdrożona na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Kazachstanu i będzie służyć tamtejszym siłom bezpieczeństwa.

Bezpieczne rozwiązanie firmy Thales zapewnia łączność głosową i transmisję danych na obszarze całego kraju, pozwalając ministerstwu i podlegającym pod nie agencjom na sprawniejsze wypełnianie swoich zadań, poprawiając tym samym bezpieczeństwo obywateli. Ponadto, infrastruktura sieciowa firmy Thales zapewnia wysoki stopień odporności i dostępności dla krajowych sił bezpieczeństwa, nawet w sytuacjach kryzysowych.

Firma Thales dostarczyła i uruchomiła w sumie 84 stacji przekaźnikowych oraz wdrożyła stacje nadzorcze w 16 kazachstańskich miastach. Te ostatnie służą do monitorowania i lokalizowania urządzeń mobilnych pracujących w sieci.

“Wdrożone przez nas rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania klienta, a w szczególności możliwość pracy każdej komórki nawet po odcięciu od sieci szkieletowej,” powiedział Jean-Michel Lagarde, starszy wiceprezes Thales odpowiedzialny za bezpieczną komunikację i systemy informacyjne. “Nasz klient pochwalił nas za stopień zaangażowania naszych zespołów w prace w fazach wdrożenia, uruchamiania i wsparcia.”

 

 

Źródło: www.radioresourcemag.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń