Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Thales uruchomił ogólnokrajową sieć TETRA w Kazachstanie

Thales uruchomił ogólnokrajową sieć TETRA w Kazachstanie

Firma Thales, wraz ze swoim partnerem przemysłowym, kazachstańskim przedsiębiorstwem AGAT LLP, ogłosiła uruchomienie jednej z największych w centralnej Azji sieci TETRA. Została ona wdrożona na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Kazachstanu i będzie służyć tamtejszym siłom bezpieczeństwa.

Bezpieczne rozwiązanie firmy Thales zapewnia łączność głosową i transmisję danych na obszarze całego kraju, pozwalając ministerstwu i podlegającym pod nie agencjom na sprawniejsze wypełnianie swoich zadań, poprawiając tym samym bezpieczeństwo obywateli. Ponadto, infrastruktura sieciowa firmy Thales zapewnia wysoki stopień odporności i dostępności dla krajowych sił bezpieczeństwa, nawet w sytuacjach kryzysowych.

Firma Thales dostarczyła i uruchomiła w sumie 84 stacji przekaźnikowych oraz wdrożyła stacje nadzorcze w 16 kazachstańskich miastach. Te ostatnie służą do monitorowania i lokalizowania urządzeń mobilnych pracujących w sieci.

“Wdrożone przez nas rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania klienta, a w szczególności możliwość pracy każdej komórki nawet po odcięciu od sieci szkieletowej,” powiedział Jean-Michel Lagarde, starszy wiceprezes Thales odpowiedzialny za bezpieczną komunikację i systemy informacyjne. “Nasz klient pochwalił nas za stopień zaangażowania naszych zespołów w prace w fazach wdrożenia, uruchamiania i wsparcia.”

 

 

Źródło: www.radioresourcemag.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń