Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Thales uruchomił ogólnokrajową sieć TETRA w Kazachstanie

Thales uruchomił ogólnokrajową sieć TETRA w Kazachstanie

Firma Thales, wraz ze swoim partnerem przemysłowym, kazachstańskim przedsiębiorstwem AGAT LLP, ogłosiła uruchomienie jednej z największych w centralnej Azji sieci TETRA. Została ona wdrożona na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Kazachstanu i będzie służyć tamtejszym siłom bezpieczeństwa.

Bezpieczne rozwiązanie firmy Thales zapewnia łączność głosową i transmisję danych na obszarze całego kraju, pozwalając ministerstwu i podlegającym pod nie agencjom na sprawniejsze wypełnianie swoich zadań, poprawiając tym samym bezpieczeństwo obywateli. Ponadto, infrastruktura sieciowa firmy Thales zapewnia wysoki stopień odporności i dostępności dla krajowych sił bezpieczeństwa, nawet w sytuacjach kryzysowych.

Firma Thales dostarczyła i uruchomiła w sumie 84 stacji przekaźnikowych oraz wdrożyła stacje nadzorcze w 16 kazachstańskich miastach. Te ostatnie służą do monitorowania i lokalizowania urządzeń mobilnych pracujących w sieci.

“Wdrożone przez nas rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania klienta, a w szczególności możliwość pracy każdej komórki nawet po odcięciu od sieci szkieletowej,” powiedział Jean-Michel Lagarde, starszy wiceprezes Thales odpowiedzialny za bezpieczną komunikację i systemy informacyjne. “Nasz klient pochwalił nas za stopień zaangażowania naszych zespołów w prace w fazach wdrożenia, uruchamiania i wsparcia.”

 

 

Źródło: www.radioresourcemag.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń