Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Thales rozszerzy jordańską sieć łączności TETRA

Thales rozszerzy jordańską sieć łączności TETRA

(Światowy Kongres TETRA 2012,16 maja 2012, Dubaj) – Rząd Jordanii po raz kolejny zaufał Grupie Thales, przyznając jej kontrakt na rozszerzenie jordańskiej ogólnokrajowej sieci łączności TETRA. W 2006 roku Grupa została wybrana do dostarczenia swojego rozwiązania PMR (Professional Mobile Radio) – DigiMax – na potrzeby instalacji ogólnokrajowej sieci TETRA.

06-Thales-at-TWC-2012-Dubai-small.JPG

Krajowa sieć TETRA w Jordanii ma na celu zapewnienie jordańskim siłom zbrojnym, służbom bezpieczeństwa publicznego, policyjnym agencjom bezpieczeństwa i obronie cywilnej niezawodnego, bezpiecznego i łatwego w użytkowaniu systemu łączności. W pełni rozproszona sieć TETRA, zawierająca ponad 160 stacji bazowych i 30 tys. użytkowników, rozpocznie działanie do końca 2012 roku.

Wieloagencyjna sieć PMR będzie służyć także do łączności AGA (Air-Ground-Air), czyniąc Jordanię jednym z pierwszych państw w regionie z tak zaawansowanymi możliwościami. Łączność pomiędzy statkami powietrznymi a ziemią zwiększy liczbę usług świadczonych dla obywateli.

To rozszerzenie potwierdza pozycję Thales jako wiodącego dostawcy odpornych i bezpiecznych sieci łączności oraz ilustruje specjalistyczną wiedzę firmy w tym zakresie, jak i jej zdolność do projektowania, wdrażania i instalowania wielkich sieci łączności w bardzo krótkim czasie.

Efektywne i ekonomiczne rozwiązanie

Posiadające rozproszoną architekturę „kwalifikowaną do rzeczywistych warunków użytkowania” oraz możliwość routingu IP, rozwiązanie Thales oferuje najwyższy poziom niezawodności i interoperacyjności na rynku, jednocześnie charakteryzując się niskimi kosztami inwestycji.

Co więcej, „multiorganizacyjna” funkcjonalność pozwala użytkownikom z różnych organizacji (policja, armia, agencje bezpieczeństwa) pracować w tej samej sieci dzięki różnym mechanizmom zabezpieczającym, takim jak kodowaniu w klasie 1, 2 i 3 oraz uwierzytelnianiu kluczami dynamicznymi.

Źródło: http://thalesgroup.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń