Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Thales rozszerzy jordańską sieć łączności TETRA

Thales rozszerzy jordańską sieć łączności TETRA

(Światowy Kongres TETRA 2012,16 maja 2012, Dubaj) – Rząd Jordanii po raz kolejny zaufał Grupie Thales, przyznając jej kontrakt na rozszerzenie jordańskiej ogólnokrajowej sieci łączności TETRA. W 2006 roku Grupa została wybrana do dostarczenia swojego rozwiązania PMR (Professional Mobile Radio) – DigiMax – na potrzeby instalacji ogólnokrajowej sieci TETRA.

06-Thales-at-TWC-2012-Dubai-small.JPG

Krajowa sieć TETRA w Jordanii ma na celu zapewnienie jordańskim siłom zbrojnym, służbom bezpieczeństwa publicznego, policyjnym agencjom bezpieczeństwa i obronie cywilnej niezawodnego, bezpiecznego i łatwego w użytkowaniu systemu łączności. W pełni rozproszona sieć TETRA, zawierająca ponad 160 stacji bazowych i 30 tys. użytkowników, rozpocznie działanie do końca 2012 roku.

Wieloagencyjna sieć PMR będzie służyć także do łączności AGA (Air-Ground-Air), czyniąc Jordanię jednym z pierwszych państw w regionie z tak zaawansowanymi możliwościami. Łączność pomiędzy statkami powietrznymi a ziemią zwiększy liczbę usług świadczonych dla obywateli.

To rozszerzenie potwierdza pozycję Thales jako wiodącego dostawcy odpornych i bezpiecznych sieci łączności oraz ilustruje specjalistyczną wiedzę firmy w tym zakresie, jak i jej zdolność do projektowania, wdrażania i instalowania wielkich sieci łączności w bardzo krótkim czasie.

Efektywne i ekonomiczne rozwiązanie

Posiadające rozproszoną architekturę „kwalifikowaną do rzeczywistych warunków użytkowania” oraz możliwość routingu IP, rozwiązanie Thales oferuje najwyższy poziom niezawodności i interoperacyjności na rynku, jednocześnie charakteryzując się niskimi kosztami inwestycji.

Co więcej, „multiorganizacyjna” funkcjonalność pozwala użytkownikom z różnych organizacji (policja, armia, agencje bezpieczeństwa) pracować w tej samej sieci dzięki różnym mechanizmom zabezpieczającym, takim jak kodowaniu w klasie 1, 2 i 3 oraz uwierzytelnianiu kluczami dynamicznymi.

Źródło: http://thalesgroup.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń