Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Thales dostarczy systemy komunikacji i kontroli pociągów dla metra w Indiach

Thales dostarczy systemy komunikacji i kontroli pociągów dla metra w Indiach

Firma Thales India podpisała z indyjskim przedsiębiorstwem inżyniersko-budowlanym Larsen & Toubro umowę na dostarczenie systemu kontroli pociągów (CBTC) oraz zintegrowanego systemu komunikacji i nadzoru (ICS) dla metra w mieście Hyderabad. Zostaną one wdrożone na 1, 2 i 3 linii metra, mających łączną długość 72 km i posiadających 66 stacji. Jako system CBTC wybrano rozwiązanie SelTrac firmy Thales.

 

 

 

Zintegrowany system komunikacji i nadzoru pomyślnie wdrożono już w innych indyjskich miastach: Delhi, Mumbaj, Bangalore i Jaipur. W Hyderabad Thales dostarczy kompletny zestaw rozwiązań ICS, złożony z systemu transmisji danych, nagłośnienia PA, wyświetlaczy informacji dla pasażerów, serwisu do zgłaszania błędów oraz systemów automatyzacji biura i technologii informacyjnej, CCTV, kontroli dostępu i wykrywania intruzów, zegara centralnego, telefonii, zapisu głosu i łączności radiowej TETRA. System TETRA będzie w pełni redundantny i bazował na architekturze Full IP. Dwie nadmiarowe centrale zapewnią łączność dla dziesięciu stref TETRA, każda wyposażona w dwie nośne.

 

„Jesteśmy zachwyceni faktem otrzymania pierwszego zamówienia na system CBTC w Indiach, jako że jest to przełomowy projekt, pierwszy tego rodzaju w Indiach,” powiedział Eric Lenseigne, wiceprezes Thales India. „To, że zostaliśmy również wybrani do dostarczenia systemów nadzoru, stosowanych Indiach od 10 lat, potwierdza naszą skuteczność w zapewnianiu kompletnych i w pełni zintegrowanych rozwiązań dla wszystkich aspektów miejskiego transportu szynowego. Te kluczowe kontrakty wzmacniają silną pozycję firmy Thales na rynkach o wysokim potencjale wzrostu.”

 

Projekt ten będzie składał się z sześciu etapów i połączy dzielnice Miyapur i L. B. Nagar, dworzec autobusowy Jubilee Bus Stand z pałacem Falaknuma oraz dzielnicę Nagole z wioską sztuki i rzemiosła Shilparamam. Pociągi metra, koordynowane z centralnej dyspozytorni, będą poruszać się automatycznie, na ich pokładzie będzie się znajdować jedynie osoba nadzorująca.

 

 

 

Źródło: www.wireless-mag.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń