Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sieć TETRA ma obsługiwać Maha Kumbh w Indiach

Sieć TETRA ma obsługiwać Maha Kumbh w Indiach

Hinduskie święto zwane Simhastha lub Maha Kumbh, które odbywa się w mieście Ujjain w Indiach, to największe zgromadzenie osób w historii ludzkości. Według szacunków w wydarzeniu tym, w ciągu jednego miesiąca, od 22 kwietnia do 21 maja, ma uczestniczyć około 50 milionów pielgrzymów.

Trankingowy, cyfrowy system łączności TETRA ma koordynować komunikację służb zajmujących się  kierowaniem tłumem oraz czynnościami związanymi z przestrzeganiem prawa i porządku publicznego. Planuje się rozmieścić około 23 tys. pracowników policji, 80 tys personelu administracyjnego oraz 60 tys. wolontariuszy.

Policja stanu Madhya Pradesh, po szczegółowym procesie oceny i prób w terenie, wybrała infrastrukturę TETRA – Damm Cellular Systems, a także inne technologie cyfrowe, jak Project 25 (P25) Phase 2, a także Digital Mobile Radio (DMR).

System łączności składa się z zewnętrznego systemu wielobazowego Damm TetraFlex z bramami dostępowymi do połączeń z siecią telefoniczną i istniejącą siecią analogową wykorzystywaną przez policje stanu Madhya Pradesh. W celu zagwarantowania, że cała korespondencja odbywająca się przez cyfrowy system trankingowy jest zapisywana, przechowywana oraz dostępna do wyszukiwania  i odtwarzania podczas procesu kontroli, przewidziany jest również system rejestracji głosu i danych firmy Damm.

Źródło: damm.dk,  radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń