Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sieć TETRA ma obsługiwać Maha Kumbh w Indiach

Sieć TETRA ma obsługiwać Maha Kumbh w Indiach

Hinduskie święto zwane Simhastha lub Maha Kumbh, które odbywa się w mieście Ujjain w Indiach, to największe zgromadzenie osób w historii ludzkości. Według szacunków w wydarzeniu tym, w ciągu jednego miesiąca, od 22 kwietnia do 21 maja, ma uczestniczyć około 50 milionów pielgrzymów.

Trankingowy, cyfrowy system łączności TETRA ma koordynować komunikację służb zajmujących się  kierowaniem tłumem oraz czynnościami związanymi z przestrzeganiem prawa i porządku publicznego. Planuje się rozmieścić około 23 tys. pracowników policji, 80 tys personelu administracyjnego oraz 60 tys. wolontariuszy.

Policja stanu Madhya Pradesh, po szczegółowym procesie oceny i prób w terenie, wybrała infrastrukturę TETRA – Damm Cellular Systems, a także inne technologie cyfrowe, jak Project 25 (P25) Phase 2, a także Digital Mobile Radio (DMR).

System łączności składa się z zewnętrznego systemu wielobazowego Damm TetraFlex z bramami dostępowymi do połączeń z siecią telefoniczną i istniejącą siecią analogową wykorzystywaną przez policje stanu Madhya Pradesh. W celu zagwarantowania, że cała korespondencja odbywająca się przez cyfrowy system trankingowy jest zapisywana, przechowywana oraz dostępna do wyszukiwania  i odtwarzania podczas procesu kontroli, przewidziany jest również system rejestracji głosu i danych firmy Damm.

Źródło: damm.dk,  radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń