Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sieć TETRA ma obsługiwać Maha Kumbh w Indiach

Sieć TETRA ma obsługiwać Maha Kumbh w Indiach

Hinduskie święto zwane Simhastha lub Maha Kumbh, które odbywa się w mieście Ujjain w Indiach, to największe zgromadzenie osób w historii ludzkości. Według szacunków w wydarzeniu tym, w ciągu jednego miesiąca, od 22 kwietnia do 21 maja, ma uczestniczyć około 50 milionów pielgrzymów.

Trankingowy, cyfrowy system łączności TETRA ma koordynować komunikację służb zajmujących się  kierowaniem tłumem oraz czynnościami związanymi z przestrzeganiem prawa i porządku publicznego. Planuje się rozmieścić około 23 tys. pracowników policji, 80 tys personelu administracyjnego oraz 60 tys. wolontariuszy.

Policja stanu Madhya Pradesh, po szczegółowym procesie oceny i prób w terenie, wybrała infrastrukturę TETRA – Damm Cellular Systems, a także inne technologie cyfrowe, jak Project 25 (P25) Phase 2, a także Digital Mobile Radio (DMR).

System łączności składa się z zewnętrznego systemu wielobazowego Damm TetraFlex z bramami dostępowymi do połączeń z siecią telefoniczną i istniejącą siecią analogową wykorzystywaną przez policje stanu Madhya Pradesh. W celu zagwarantowania, że cała korespondencja odbywająca się przez cyfrowy system trankingowy jest zapisywana, przechowywana oraz dostępna do wyszukiwania  i odtwarzania podczas procesu kontroli, przewidziany jest również system rejestracji głosu i danych firmy Damm.

Źródło: damm.dk,  radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń