Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera rozbuduje sieć bezpieczeństwa publicznego TETRA w brazylijskim stanie Alagoas

Hytera rozbuduje sieć bezpieczeństwa publicznego TETRA w brazylijskim stanie Alagoas

Hytera informuje, że podpisała umowy z wydziałem bezpieczeństwa publicznego stanu Alagoas w Brazylii, dotyczące dostarczenia infrastruktury komunikacyjnej TETRA w ramach rozbudowy stanowi sieci kluczowej dla komunikacji oraz czteroletniego serwisu konserwacyjnego. Łączna wartość kontraktu wynosi około 6,5 miliona dolarów amerykańskich, przy czym wartość umowy dotyczącej infrastruktury wynosi około 1,3 miliona, a umowy serwisowej około 5,2 miliona.

„Jesteśmy podekscytowani wybraniem nas na dostawcę sprzętu i usług dla stanowego systemu TETRA w Alagoas. Władze stanowe zaufały możliwościom firmy Hytera w zakresie dostarczenia zaawansowanych i niezawodnych sieci komunikacyjnych bezpieczeństwa publicznego. W ramach rozbudowy zaprezentowaliśmy najnowsze technologie TETRA”, powiedział John Zhou, menedżer generalny Hytera Brazil. „Nowe umowy to bardzo istotne wydarzenie dla Hytera Brazil, ponieważ nie tylko stawiają nas w pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań TETRA, ale również zaufanego dostawcy usług. Jest to wyraz globalnej transformacji firmy Hytera”.

Na początku roku 2014 Hytera dostarczyła infrastrukturę, terminale końcowe i dyspozytory TETRA użytkownikom z sektora bezpieczeństwa publicznego stanu Alagoas, którzy modernizowali systemy komunikacji, aby lepiej służyć społecznościom i przygotować globalne święto piłki nożnej, czyli mistrzostwa świata w 2014 roku. Nowo podpisana umowa na sprzęt obejmuje 31 lokalizacji, w których wprowadzona zostanie ostatnia innowacja marki Hytera, czyli stacja bazowa DIB R5 .

Zastosowano w niej niewymagającą konserwacji i kompaktową konstrukcję, co umożliwia montaż na ścianach, masztach antenowych lub w tunelach. Dzięki wiodącemu na rynku niskiemu zużyciu prądu i chłodzeniu pasywnemu jest idealna do zastosowania w miejscach, w których zasilanie elektryczne jest kluczowe lub gdzie potrzebne są rozwiązania przenośnych stacji bazowych z akumulatorem.

Dzięki rozbudowie sieci TETRA różne służby bezpieczeństwa publicznego, takie jak policja, straż pożarna i służby ratunkowe w stanie Alagoas będą współużytkować sieci, aby ułatwić optymalną współpracę w razie potrzeby. Jest to kolejny wielki krok lokalnych władz w kierunku poprawy bezpieczeństwa w stanie.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń