Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera rozbuduje sieć bezpieczeństwa publicznego TETRA w brazylijskim stanie Alagoas

Hytera rozbuduje sieć bezpieczeństwa publicznego TETRA w brazylijskim stanie Alagoas

Hytera informuje, że podpisała umowy z wydziałem bezpieczeństwa publicznego stanu Alagoas w Brazylii, dotyczące dostarczenia infrastruktury komunikacyjnej TETRA w ramach rozbudowy stanowi sieci kluczowej dla komunikacji oraz czteroletniego serwisu konserwacyjnego. Łączna wartość kontraktu wynosi około 6,5 miliona dolarów amerykańskich, przy czym wartość umowy dotyczącej infrastruktury wynosi około 1,3 miliona, a umowy serwisowej około 5,2 miliona.

„Jesteśmy podekscytowani wybraniem nas na dostawcę sprzętu i usług dla stanowego systemu TETRA w Alagoas. Władze stanowe zaufały możliwościom firmy Hytera w zakresie dostarczenia zaawansowanych i niezawodnych sieci komunikacyjnych bezpieczeństwa publicznego. W ramach rozbudowy zaprezentowaliśmy najnowsze technologie TETRA”, powiedział John Zhou, menedżer generalny Hytera Brazil. „Nowe umowy to bardzo istotne wydarzenie dla Hytera Brazil, ponieważ nie tylko stawiają nas w pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań TETRA, ale również zaufanego dostawcy usług. Jest to wyraz globalnej transformacji firmy Hytera”.

Na początku roku 2014 Hytera dostarczyła infrastrukturę, terminale końcowe i dyspozytory TETRA użytkownikom z sektora bezpieczeństwa publicznego stanu Alagoas, którzy modernizowali systemy komunikacji, aby lepiej służyć społecznościom i przygotować globalne święto piłki nożnej, czyli mistrzostwa świata w 2014 roku. Nowo podpisana umowa na sprzęt obejmuje 31 lokalizacji, w których wprowadzona zostanie ostatnia innowacja marki Hytera, czyli stacja bazowa DIB R5 .

Zastosowano w niej niewymagającą konserwacji i kompaktową konstrukcję, co umożliwia montaż na ścianach, masztach antenowych lub w tunelach. Dzięki wiodącemu na rynku niskiemu zużyciu prądu i chłodzeniu pasywnemu jest idealna do zastosowania w miejscach, w których zasilanie elektryczne jest kluczowe lub gdzie potrzebne są rozwiązania przenośnych stacji bazowych z akumulatorem.

Dzięki rozbudowie sieci TETRA różne służby bezpieczeństwa publicznego, takie jak policja, straż pożarna i służby ratunkowe w stanie Alagoas będą współużytkować sieci, aby ułatwić optymalną współpracę w razie potrzeby. Jest to kolejny wielki krok lokalnych władz w kierunku poprawy bezpieczeństwa w stanie.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń