Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Hytera zmodernizuje holenderską sieć TETRA C2000

Hytera zmodernizuje holenderską sieć TETRA C2000

Firmie Hytera Mobilfunk wstępnie udzielono zamówienia na pierwszą część modernizacji holenderskiej sieci TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego, C2000, obejmującą główną infrastrukturę komunikacyjną.

Hytera Mobilfunk, niemiecka filia chińskiego wytwórcy sprzętu i rozwiązań radiokomunikacji, w czwartek 5 marca została wstępnie ogłoszona wykonawcą pierwszej części modernizacji sieci C2000. Przetarg na tę modernizację, rozpisany przez holenderskie Ministerstwo Bezpieczeństwa i Sprawiedliwości w zeszłym roku, został podzielony na trzy części. Pierwsza obejmuje system transmisji głosu i danych w standardzie TETRA pomiędzy stanowiskami dowodzenia a jednostkami w terenie, druga — alarmowy system przywoławczy (P2000), natomiast wykonawca części trzeciej zmodernizuje same stanowiska dowodzenia.

Oceniając oferty, zamawiający brał pod uwagę zarówno koszty, jak i jakość propozycji. Począwszy od daty ogłoszenia wstępnych zwycięzców, oferenci mają 20 dni na zgłaszanie zamawiającemu ewentualnych zastrzeżeń. Następnie proces przetargowy zostanie sfinalizowany, umowy podpisane i rozpocznie się faza wdrożenia.

W ramach modernizacji holenderski system radiokomunikacyjny zyska szereg ważnych usprawnień. Zwiększona zostanie jego pojemność, poszerzony zasięg i pojawi się możliwość szyfrowania powiadomień alarmowych.

Źródło: www.wireless-mag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń