Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Ogólnokrajowa sieć TETRA C2000 w Holandii działa oficjalnie w trybie regularnej eksploatacji

Ogólnokrajowa sieć TETRA C2000 w Holandii działa oficjalnie w trybie regularnej eksploatacji

Nowa sieć komunikacyjna o kluczowym znaczeniu TETRA holenderskich służb bezpieczeństwa i służb ratowniczych (C2000) od początku roku działa w trybie regularnej eksploatacji. Zespół Hytera Mobilfunk zakończył zatem zgodnie z planem fazę Extended After Care. Ogólnokrajowy system łączności TETRA spełnia najwyższe możliwe standardy technologiczne, działając przy tym stabilnie i niezawodnie.

Udało się pomyślnie wdrożyć nasz system, a jego regularna eksploatacja przebiega bardzo dobrze, zgodnie z oczekiwaniami. System jest w stanie sobie samodzielnie poradzić nawet z tymczasowo wysokim obciążeniem, na przykład w razie intensywnego użytkowania” – mówi Martin Hucke, Chief Operating Officer w Hytera Mobilfunk, odpowiedzialny także za projekt C2000 w firmie. „Będziemy nadal uważnie monitorować eksploatację sieci. Nasz zespół z Hytera Mobilfunk w najbliższych latach zajmie się konserwacją i naprawą systemu”.

Dokładnie rok temu: Migracja z dnia na dzień

W nocy na 28 stycznia 2020 roku – czyli dokładnie rok temu – wyłączona została stara sieć i jednocześnie uruchomiony został nowy, nowoczesny system ACCESSNET®-T-IP firmy Hytera Mobilfunk. Od tego momentu cała policja i straż holenderska oraz wszystkie służby ratownicze komunikują się za pośrednictwem nowego systemu C2000.

Codziennie w użyciu jest średnio około 18 600 radiotelefonów, przy pomocy których wykonywanych jest około 155 000 połączeń głosowych dziennie i przetwarzanych jest 100 połączeń alarmowych.

Ta tak zwana jednostopniowa migracja była ogromnym wyzwaniem technicznym i organizacyjnym, które zespół HMF pomyślnie zrealizował w opartej na zaufaniu bliskiej współpracy z klientem.

Holenderskie Ministerstwo Bezpieczeństwa i Sprawiedliwości zdecydowało się na jednostopniową migrację z firmą Hytera Mobilfunk, ponieważ tego rodzaju procedura nie wymagała żadnego połączenia między „starą” i „nową” siecią. „Ogromna korzyść dla klienta, który mógł w ten sposób zaoszczędzić czas i pieniądze” – mówi Martin Hucke. Dzięki ACCESSNET®-T-IP firmy Hytera Mobilfunk Holandia wzbogaciła się o kluczowy system komunikacji najnowszej generacji TETRA.

Kilka słów o firmie Hytera Mobilfunk GmbH

Logo Hytera

Firma Hytera Mobilfunk GmbH jest niemieckim dostawcą i producentem rozwiązań komunikacyjnych o kluczowym znaczeniu. Dzięki swoim rozwiązaniom firma oferuje organom i organizacjom bezpieczeństwa publicznego, a także branży przemysłowej, przedsiębiorstwom użyteczności publicznej i transportowym wysoce dostępną i bezpieczną komunikację radiową. Jako znany specjalista w dziedzinie mobilnych technologii radiowych, takich jak TETRA, LTE i DMR, firma jest pionierem w zakresie profesjonalnych mobilnych systemów radiowych od 40 lat. Firma Hytera Mobilfunk GmbH jest częścią koncernu Hytera Communications Co. Ltd., który obejmuje globalną sieć 60 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich kontynentach i zatrudnia ponad 9000 osób.

Wszystkie informacje prasowe dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem www.hytera-mobilfunk.com.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń