Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola i KPN wybudują prywatną sieć TETRA w Holandii

Motorola i KPN wybudują prywatną sieć TETRA w Holandii

Firmy KPN Digital Communications i Motorola Solutions podpisały 26 czerwca br. porozumienie z Entropia Digital, operatorem prywatnych sieci TETRA w Belgii i Holandii, w ramach którego dostarczą, zainstalują i będą utrzymywać ogólnokrajową sieć TETRA w Holandii. Kontrakt został zawarty na okres 10 lat.

Nowa holenderska sieć Entropia Digital będzie oparta o sprzęt firmy Motorola i jej najnowszym oprogramowaniu bazującym na technologii IP, Dimetra 8.2., które zastąpi dotychczas wykorzystywane, Dimetra 5.2. Do końca 2013 roku zostaną zainstalowane wszystkie centrale i wybudowane pierwsze 100 stacji bazowych, natomiast w pierwszej połowie przyszłego roku — kolejne 100 BTS.

Będzie to komercyjny odpowiednik ogólnokrajowych sieci TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego, takich jak niemiecka BOSNet czy szwedzka Astrid. Oferta jest skierowana głównie do: przedsiębiorstw usługowych i transportu publicznego, szpitali, portów, przedsiębiorstw przemysłowych, transportowych, (petro)chemicznych oraz organizujących i zabezpieczających imprezy masowe. Za korzystanie z sieci Entropia Digital użytkownicy będą uiszczać stałą opłatę abonamentową, obejmującą łączność głosową oraz transmisję danych.

Źródło: www.tetra-applications.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń