Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola i KPN wybudują prywatną sieć TETRA w Holandii

Motorola i KPN wybudują prywatną sieć TETRA w Holandii

Firmy KPN Digital Communications i Motorola Solutions podpisały 26 czerwca br. porozumienie z Entropia Digital, operatorem prywatnych sieci TETRA w Belgii i Holandii, w ramach którego dostarczą, zainstalują i będą utrzymywać ogólnokrajową sieć TETRA w Holandii. Kontrakt został zawarty na okres 10 lat.

Nowa holenderska sieć Entropia Digital będzie oparta o sprzęt firmy Motorola i jej najnowszym oprogramowaniu bazującym na technologii IP, Dimetra 8.2., które zastąpi dotychczas wykorzystywane, Dimetra 5.2. Do końca 2013 roku zostaną zainstalowane wszystkie centrale i wybudowane pierwsze 100 stacji bazowych, natomiast w pierwszej połowie przyszłego roku — kolejne 100 BTS.

Będzie to komercyjny odpowiednik ogólnokrajowych sieci TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego, takich jak niemiecka BOSNet czy szwedzka Astrid. Oferta jest skierowana głównie do: przedsiębiorstw usługowych i transportu publicznego, szpitali, portów, przedsiębiorstw przemysłowych, transportowych, (petro)chemicznych oraz organizujących i zabezpieczających imprezy masowe. Za korzystanie z sieci Entropia Digital użytkownicy będą uiszczać stałą opłatę abonamentową, obejmującą łączność głosową oraz transmisję danych.

Źródło: www.tetra-applications.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń