Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola i KPN wybudują prywatną sieć TETRA w Holandii

Motorola i KPN wybudują prywatną sieć TETRA w Holandii

Firmy KPN Digital Communications i Motorola Solutions podpisały 26 czerwca br. porozumienie z Entropia Digital, operatorem prywatnych sieci TETRA w Belgii i Holandii, w ramach którego dostarczą, zainstalują i będą utrzymywać ogólnokrajową sieć TETRA w Holandii. Kontrakt został zawarty na okres 10 lat.

Nowa holenderska sieć Entropia Digital będzie oparta o sprzęt firmy Motorola i jej najnowszym oprogramowaniu bazującym na technologii IP, Dimetra 8.2., które zastąpi dotychczas wykorzystywane, Dimetra 5.2. Do końca 2013 roku zostaną zainstalowane wszystkie centrale i wybudowane pierwsze 100 stacji bazowych, natomiast w pierwszej połowie przyszłego roku — kolejne 100 BTS.

Będzie to komercyjny odpowiednik ogólnokrajowych sieci TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego, takich jak niemiecka BOSNet czy szwedzka Astrid. Oferta jest skierowana głównie do: przedsiębiorstw usługowych i transportu publicznego, szpitali, portów, przedsiębiorstw przemysłowych, transportowych, (petro)chemicznych oraz organizujących i zabezpieczających imprezy masowe. Za korzystanie z sieci Entropia Digital użytkownicy będą uiszczać stałą opłatę abonamentową, obejmującą łączność głosową oraz transmisję danych.

Źródło: www.tetra-applications.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń