Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Entropia Digital poszerza zasięg swoich sieci TETRA w Belgii i Holandii

Entropia Digital poszerza zasięg swoich sieci TETRA w Belgii i Holandii

Przez ostatnie 23 lata operator sieci TETRA, Entropia Digital, intensywnie inwestował w infrastrukturę radiową. Obecnie spółka posiada w Belgii i Holandii sieć TETRA pokrywającą swoim zasięgiem obszar o powierzchni 35 tys. km2. Ostatnio Entropia podpisała porozumienie z firmą Hytera na rozszerzenie zasięgu w Belgii o kolejne 22 tys. km2. Wspomnianą sieć oparto o technologię TETRA IP i zbudowano z wykorzystaniem nadmiarowych łączy światłowodowych.

 

 

W Holandii sieć zostanie rozszerzona przy użyciu technologii firmy Motorola. W chwili obecnej zasięgiem pokryty jest tzw. obszar Randstad (obejmujący kilka aglomeracji w zachodniej Holandii, m.in. Amsterdam i Rotterdam) oraz parę większych miast spoza Randstad. Celem jest jednak przyspieszenie rozbudowy sieci w końcu 2012 i w 2013 roku. Platforma Motorola Dimetra zostanie zaktualizowana z wersji 5.2 do 7.1, a następnie 8.x, co pozwoli na poszerzenie obszaru pokrytego zasięgiem sieci o kolejne 28 tys. km2.

 

Źródło: http://www.entropia.eu/

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń