Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Entropia Digital poszerza zasięg swoich sieci TETRA w Belgii i Holandii

Entropia Digital poszerza zasięg swoich sieci TETRA w Belgii i Holandii

Przez ostatnie 23 lata operator sieci TETRA, Entropia Digital, intensywnie inwestował w infrastrukturę radiową. Obecnie spółka posiada w Belgii i Holandii sieć TETRA pokrywającą swoim zasięgiem obszar o powierzchni 35 tys. km2. Ostatnio Entropia podpisała porozumienie z firmą Hytera na rozszerzenie zasięgu w Belgii o kolejne 22 tys. km2. Wspomnianą sieć oparto o technologię TETRA IP i zbudowano z wykorzystaniem nadmiarowych łączy światłowodowych.

 

 

W Holandii sieć zostanie rozszerzona przy użyciu technologii firmy Motorola. W chwili obecnej zasięgiem pokryty jest tzw. obszar Randstad (obejmujący kilka aglomeracji w zachodniej Holandii, m.in. Amsterdam i Rotterdam) oraz parę większych miast spoza Randstad. Celem jest jednak przyspieszenie rozbudowy sieci w końcu 2012 i w 2013 roku. Platforma Motorola Dimetra zostanie zaktualizowana z wersji 5.2 do 7.1, a następnie 8.x, co pozwoli na poszerzenie obszaru pokrytego zasięgiem sieci o kolejne 28 tys. km2.

 

Źródło: http://www.entropia.eu/

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń