Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Entropia Digital zmodernizowała swoją sieć TETRA

Entropia Digital zmodernizowała swoją sieć TETRA

Największa komercyjna sieć TETRA w Holandii, Belgii i Anglii przeszła gruntowną modernizację. Poza jeszcze lepszym pokryciem sygnałem, sieć Entropia jest teraz również bezpieczniejsza i bardziej elastyczna. Modernizację przeprowadzono w dniach 25–26 sierpnia br.

„Ta sieć realizuje profesjonalną łączność ruchomą przy pomocy najnowocześniejszych środków. Nowa sieć gwarantuje przyszłość profesjonalnej łączności ruchomej w nadchodzącej dekadzie”, powiedział Philip Vercruysse, dyrektor generalny Entropia Digital — operatora sieci Entropia, dodając, że jest ona wybitnie ważna dla holenderskiej ekonomii. „Wiele podmiotów jest uzależnionych od dobrych narzędzi komunikacyjnych. Nasza infrastruktura ekonomiczna jest uzależniona od solidnej łączności. Podczas rozładowywania statków w rotterdamskim porcie, gdy pielęgniarka potrzebuje skonsultować się z lekarzem, gdy Rijkswaterstaat [holenderskie Ministerstwo Infrastruktury i Środowiska — przyp. red.] potrzebuje nadać komunikat o zatorze — wszędzie krytyczna jest szybkość i pewność łączności”.

W ramach modernizacji na 200 masztach radiowych w Holandii zainstalowano stacje bazowe z 450 nośnymi. To pozwala prowadzić jednocześnie nawet 1800 rozmów w całej sieci. Ponadto tworzące sieć przełączniki (switche) są zduplikowane i rozmieszczone w różnych lokalizacjach. Nowa wersja oprogramowania Dimetra IP 8.1, poza większymi możliwościami i silnym szyfrowaniem przyniosła także zautomatyzowany system do aktualizacji oraz prac związanych z utrzymaniem systemu.

Źródło: www.tetra-applications.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń