Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Entropia Digital zmodernizowała swoją sieć TETRA

Entropia Digital zmodernizowała swoją sieć TETRA

Największa komercyjna sieć TETRA w Holandii, Belgii i Anglii przeszła gruntowną modernizację. Poza jeszcze lepszym pokryciem sygnałem, sieć Entropia jest teraz również bezpieczniejsza i bardziej elastyczna. Modernizację przeprowadzono w dniach 25–26 sierpnia br.

„Ta sieć realizuje profesjonalną łączność ruchomą przy pomocy najnowocześniejszych środków. Nowa sieć gwarantuje przyszłość profesjonalnej łączności ruchomej w nadchodzącej dekadzie”, powiedział Philip Vercruysse, dyrektor generalny Entropia Digital — operatora sieci Entropia, dodając, że jest ona wybitnie ważna dla holenderskiej ekonomii. „Wiele podmiotów jest uzależnionych od dobrych narzędzi komunikacyjnych. Nasza infrastruktura ekonomiczna jest uzależniona od solidnej łączności. Podczas rozładowywania statków w rotterdamskim porcie, gdy pielęgniarka potrzebuje skonsultować się z lekarzem, gdy Rijkswaterstaat [holenderskie Ministerstwo Infrastruktury i Środowiska — przyp. red.] potrzebuje nadać komunikat o zatorze — wszędzie krytyczna jest szybkość i pewność łączności”.

W ramach modernizacji na 200 masztach radiowych w Holandii zainstalowano stacje bazowe z 450 nośnymi. To pozwala prowadzić jednocześnie nawet 1800 rozmów w całej sieci. Ponadto tworzące sieć przełączniki (switche) są zduplikowane i rozmieszczone w różnych lokalizacjach. Nowa wersja oprogramowania Dimetra IP 8.1, poza większymi możliwościami i silnym szyfrowaniem przyniosła także zautomatyzowany system do aktualizacji oraz prac związanych z utrzymaniem systemu.

Źródło: www.tetra-applications.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń