Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Entropia Digital zmodernizowała swoją sieć TETRA

Entropia Digital zmodernizowała swoją sieć TETRA

Największa komercyjna sieć TETRA w Holandii, Belgii i Anglii przeszła gruntowną modernizację. Poza jeszcze lepszym pokryciem sygnałem, sieć Entropia jest teraz również bezpieczniejsza i bardziej elastyczna. Modernizację przeprowadzono w dniach 25–26 sierpnia br.

„Ta sieć realizuje profesjonalną łączność ruchomą przy pomocy najnowocześniejszych środków. Nowa sieć gwarantuje przyszłość profesjonalnej łączności ruchomej w nadchodzącej dekadzie”, powiedział Philip Vercruysse, dyrektor generalny Entropia Digital — operatora sieci Entropia, dodając, że jest ona wybitnie ważna dla holenderskiej ekonomii. „Wiele podmiotów jest uzależnionych od dobrych narzędzi komunikacyjnych. Nasza infrastruktura ekonomiczna jest uzależniona od solidnej łączności. Podczas rozładowywania statków w rotterdamskim porcie, gdy pielęgniarka potrzebuje skonsultować się z lekarzem, gdy Rijkswaterstaat [holenderskie Ministerstwo Infrastruktury i Środowiska — przyp. red.] potrzebuje nadać komunikat o zatorze — wszędzie krytyczna jest szybkość i pewność łączności”.

W ramach modernizacji na 200 masztach radiowych w Holandii zainstalowano stacje bazowe z 450 nośnymi. To pozwala prowadzić jednocześnie nawet 1800 rozmów w całej sieci. Ponadto tworzące sieć przełączniki (switche) są zduplikowane i rozmieszczone w różnych lokalizacjach. Nowa wersja oprogramowania Dimetra IP 8.1, poza większymi możliwościami i silnym szyfrowaniem przyniosła także zautomatyzowany system do aktualizacji oraz prac związanych z utrzymaniem systemu.

Źródło: www.tetra-applications.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń