Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Przetarg na system TETRA na lotnisku w Łodzi (Aktualizacja)

Przetarg na system TETRA na lotnisku w Łodzi (Aktualizacja)

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta ogłosił przetarg na dostawę systemu wewnętrznej łączności trankingowej. Obecnie łódzkie lotnisko korzysta z analogowego systemu MPT1327 firmy TAIT. Nowy system będzie oparty o TETRA i złożony z dwóch nośnych radiowych, dając możliwość wykorzystania 7 szczelin czasowych na połączenia głosowe.

Wykonawca ubiegający się o to zlecenie musi wykazać się podobnym projektem o minimalnej wartości 750 000 zł. Przedmiotem przetargu jest ponad 220 radiotelefonów różnego typu, bramka PABX, system zarządzania i rejestracji korespondencji oraz szeroka gama akcesoriów dodatkowych. Dla radiotelefonów przenośnych wymagana jest klasa szczelności IP55, kolorowy wyświetlacz oraz gniazdo karty pamięci SD o pojemności minimum 16GB.

 

Termin składania ofert: 7 września 2012 r. do godz. 12:00.

UWAGA! Aktualizacja: Ze względu na zapytania do treści SIWZ oraz wniosek o przedłużenie terminu wyznaczonego na składanie ofert, zmianie uległ termin składania ofert.

 

Nowy termin składania ofert: 14 września 2012 r. do godz. 12:00. Publiczne otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 12:30.

 

Źródło: http://www.bip.airport.lodz.pl, Fot: M. Jabłoński

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń