Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Podpisano umowę na wdrożenie systemu TETRA na lotnisku w Łodzi

Podpisano umowę na wdrożenie systemu TETRA na lotnisku w Łodzi

Spółka SRS Polska poinformowała o podpisaniu umowy na dostawę i wdrożeniu systemu łączności TETRA na lotnisku w Łodzi.  Do sygnowania umowy doszło 6 lutego br. w siedzibie Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta. Przetarg na dostawę systemu wewnętrznej łączności trankingowej został ogłoszony w ubiegłym roku, a spółka SRS Polska złożyła najkorzystniejszą ofertę w tym postępowaniu.

Na zdjęciu od lewej: Marcin Piasecki, Dyrektor Zarządzający SRS Polska Sp. z o.o. oraz Przemysław Nowak,

Prezes Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta

Nowy system będzie oparty o rozwiązanie Damm TetraFlex w wersji Indoor, wyposażony w dwie nośne radiowe, dając możliwość wykorzystania 7 szczelin czasowych na połączenia głosowe. TetraFlex to kompletny wielokanałowy system IP obsługujący transmisje głosową i danych. Jest to zintegrowany system, przeznaczony dla organizacji potrzebujących stabilnego i bezpiecznego systemu łączności, na którym zawsze można polegać. TetraFlex potrafi  sprostać rosnącym potrzebom związanym z łącznością cyfrową umożliwiając różnym grupom klientów komunikować się w każdych warunkach.

W ramach projektu dostarczonych zostanie ponad 220 radiotelefonów SEPURA różnego typu (przenośne, przewoźne), bramka PABX, system zarządzania i rejestracji korespondencji oraz szeroka gama akcesoriów dodatkowych.  Nowy system zastąpi obecnie użytkowany analogowy system MPT1327 firmy TAIT.

„Jest to dla nas bardzo ważny projekt, umożliwiający wprowadzenie niezawodnych rozwiązań TetraFlex Damm dla użytkowników w portach lotniczych. Oferowane przez nas radiotelefony SEPURA oraz infrastruktura TETRA spełnia wysokie wymogi niezawodności i odporności, które są niezbędne w pracy na obiektach o szczególnym znaczeniu jakim są porty lotnicze,” powiedział Marcin Piasecki, Dyrektor Zarządzający SRS Polska Sp. z o.o.

Źródło: srspolska.pl

O firmie SRS Polska Sp. z o.o.

SRS Polska logoFirma SRS Polska oferuje rozwiązania radiokomunikacyjne i teleinformatyczne dla potrzeb sektora publicznego, przemysłu, transportu i innych odbiorców. Jest dystrybutorem w Polsce terminali TETRA produkcji Sepura oraz stacji bazowych firmy DAMM w standardzie TETRA

SRS jest również integratorem systemów teleinformatycznych dysponującym doświadczeniem we wdrażaniu systemów w różnorodnych środowiskach dla różnych klientów. Firma tworzy i dostosowuje produkty i oprogramowanie tak, by odpowiadały wymaganiom klientów w różnych segmentach rynku . Wraz z VHF Communication AS jest członkiem VHF Group.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń