Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Podpisano umowę na wdrożenie systemu TETRA na lotnisku w Łodzi

Podpisano umowę na wdrożenie systemu TETRA na lotnisku w Łodzi

Spółka SRS Polska poinformowała o podpisaniu umowy na dostawę i wdrożeniu systemu łączności TETRA na lotnisku w Łodzi.  Do sygnowania umowy doszło 6 lutego br. w siedzibie Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta. Przetarg na dostawę systemu wewnętrznej łączności trankingowej został ogłoszony w ubiegłym roku, a spółka SRS Polska złożyła najkorzystniejszą ofertę w tym postępowaniu.

Na zdjęciu od lewej: Marcin Piasecki, Dyrektor Zarządzający SRS Polska Sp. z o.o. oraz Przemysław Nowak,

Prezes Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta

Nowy system będzie oparty o rozwiązanie Damm TetraFlex w wersji Indoor, wyposażony w dwie nośne radiowe, dając możliwość wykorzystania 7 szczelin czasowych na połączenia głosowe. TetraFlex to kompletny wielokanałowy system IP obsługujący transmisje głosową i danych. Jest to zintegrowany system, przeznaczony dla organizacji potrzebujących stabilnego i bezpiecznego systemu łączności, na którym zawsze można polegać. TetraFlex potrafi  sprostać rosnącym potrzebom związanym z łącznością cyfrową umożliwiając różnym grupom klientów komunikować się w każdych warunkach.

W ramach projektu dostarczonych zostanie ponad 220 radiotelefonów SEPURA różnego typu (przenośne, przewoźne), bramka PABX, system zarządzania i rejestracji korespondencji oraz szeroka gama akcesoriów dodatkowych.  Nowy system zastąpi obecnie użytkowany analogowy system MPT1327 firmy TAIT.

„Jest to dla nas bardzo ważny projekt, umożliwiający wprowadzenie niezawodnych rozwiązań TetraFlex Damm dla użytkowników w portach lotniczych. Oferowane przez nas radiotelefony SEPURA oraz infrastruktura TETRA spełnia wysokie wymogi niezawodności i odporności, które są niezbędne w pracy na obiektach o szczególnym znaczeniu jakim są porty lotnicze,” powiedział Marcin Piasecki, Dyrektor Zarządzający SRS Polska Sp. z o.o.

Źródło: srspolska.pl

O firmie SRS Polska Sp. z o.o.

SRS Polska logoFirma SRS Polska oferuje rozwiązania radiokomunikacyjne i teleinformatyczne dla potrzeb sektora publicznego, przemysłu, transportu i innych odbiorców. Jest dystrybutorem w Polsce terminali TETRA produkcji Sepura oraz stacji bazowych firmy DAMM w standardzie TETRA

SRS jest również integratorem systemów teleinformatycznych dysponującym doświadczeniem we wdrażaniu systemów w różnorodnych środowiskach dla różnych klientów. Firma tworzy i dostosowuje produkty i oprogramowanie tak, by odpowiadały wymaganiom klientów w różnych segmentach rynku . Wraz z VHF Communication AS jest członkiem VHF Group.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń