Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners z Warszawy złożyła jedyną ofertę na serwis systemu radiowego TETRA, należącego do łódzkiej policji. Kontrakt jest efektem wygranego przetargu, ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi, na świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego systemu trankingowego w standardzie TETRA. Przedmiotem zamówienia jest serwis systemu TETRA produkcji Sepura Systems o nazwie handlowej eXTRAS. System wspiera szyfrowanie korespondencji z wykorzystaniem klucza szyfrującego TEA1.

W roku 2013 firma RadioPartners z Warszawy wykonała modernizację ówczesnej infrastruktury radiowej Motorola Dimetra IP do sprzętu firmy Sepura Systems (dawniej 3T Communications). Modernizacja miała na celu zwiększenie pojemności i niezawodności dotychczasowego systemu, wprowadzenie nowych usług oraz ograniczenie wydatków na serwis.

System składa się trzech stacji bazowych TETRA eXTRAS FR400. Każda z nich posiada 4 nośnę. Elementy składowe to centrala systemu z interfejsami do telefoni PABX, zewnętrznych systemów pakietowej transmisji danych, krótkich wiadomości tekstowych, oraz ośmiu analogowych stacji bazowych MTR2000.

Wartość oferty RadioPartners opiewa na kwotę 670 tys. złotych. Założony przez łódzką policję budżecie wyniósł ponad 1 mln złotych.

 

Źródło: https://platformazakupowa.pl/transakcja/272210 Fot. KWP Łódź

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń