Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners z Warszawy złożyła jedyną ofertę na serwis systemu radiowego TETRA, należącego do łódzkiej policji. Kontrakt jest efektem wygranego przetargu, ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi, na świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego systemu trankingowego w standardzie TETRA. Przedmiotem zamówienia jest serwis systemu TETRA produkcji Sepura Systems o nazwie handlowej eXTRAS. System wspiera szyfrowanie korespondencji z wykorzystaniem klucza szyfrującego TEA1.

W roku 2013 firma RadioPartners z Warszawy wykonała modernizację ówczesnej infrastruktury radiowej Motorola Dimetra IP do sprzętu firmy Sepura Systems (dawniej 3T Communications). Modernizacja miała na celu zwiększenie pojemności i niezawodności dotychczasowego systemu, wprowadzenie nowych usług oraz ograniczenie wydatków na serwis.

System składa się trzech stacji bazowych TETRA eXTRAS FR400. Każda z nich posiada 4 nośnę. Elementy składowe to centrala systemu z interfejsami do telefoni PABX, zewnętrznych systemów pakietowej transmisji danych, krótkich wiadomości tekstowych, oraz ośmiu analogowych stacji bazowych MTR2000.

Wartość oferty RadioPartners opiewa na kwotę 670 tys. złotych. Założony przez łódzką policję budżecie wyniósł ponad 1 mln złotych.

 

Źródło: https://platformazakupowa.pl/transakcja/272210 Fot. KWP Łódź

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń