Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Wojsko zamawia serwis swojego systemu TETRA

Wojsko zamawia serwis swojego systemu TETRA

1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu ogłosiła przetarg na świadczenie usług pogwarancyjnego serwisu i napraw systemu trankingowego TETRA Dimetra IP Compact oraz Tetra MST 11 IP firmy Motorola Solutions. Serwisem będą objęte też radiotelefony przenośne, przewoźne i stacjonarne oraz konsole dyspozytorskie którym upłynął okres gwarancyjny.

Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w dwóch terminach tj.: w roku w roku 2020 – od dnia podpisania umowy do dnia 30.11.2020. W roku 2021 – od 01.01.2021 roku do dnia 29.10.2021 r. Przy czym usługi w roku 2021 będą wykonywane pod warunkiem, że Zamawiający do końca 2020 r. otrzyma potwierdzenie od Gestora, że w roku budżetowym 2021 otrzyma środki finansowe z przeznaczeniem na wykonanie części lub całej usługi w 2021 roku.

W przypadku stwierdzenia awarii sterownika głównego systemu lub stacji bazowej MTS-4/MTS-2 Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia procedury naprawczej w ciągu 24 godzin od zgłoszenia awarii.

Naprawy awaryjne i serwisowe wykonywane będą:

  • dla sterowników głównych systemu, elementów składowych i stacji bazowych MTS-4 i MTS-2 – w miejscu dyslokacji sprzętu w jednostkach wojskowych Sił Zbrojnych na terenie RP;
  • dla radiotelefonów, konsol dyspozytorskich dopuszcza się realizacje napraw w siedzibie Wykonawcy umowy.

O wyborze oferty w 60% zdecyduje cena oraz okres gwarancji (40%). Oferty należy składać do dnia 21 kwietnia 2020 r. do godziny 09.30. Potencjalni wykonawcy muszą posiadać aktualnie świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego III stopnia potwierdzające zdolność do ochrony informacji niejawnych o klauzuli „POUFNE” lub wyższej, wydane przez ABW lub SKW. Wymagane jest też odpowiednie świadectwo do wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Źródło: https://platformazakupowa.pl/transakcja/327196

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń