Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Wojsko zamawia serwis swojego systemu TETRA

Wojsko zamawia serwis swojego systemu TETRA

1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu ogłosiła przetarg na świadczenie usług pogwarancyjnego serwisu i napraw systemu trankingowego TETRA Dimetra IP Compact oraz Tetra MST 11 IP firmy Motorola Solutions. Serwisem będą objęte też radiotelefony przenośne, przewoźne i stacjonarne oraz konsole dyspozytorskie którym upłynął okres gwarancyjny.

Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w dwóch terminach tj.: w roku w roku 2020 – od dnia podpisania umowy do dnia 30.11.2020. W roku 2021 – od 01.01.2021 roku do dnia 29.10.2021 r. Przy czym usługi w roku 2021 będą wykonywane pod warunkiem, że Zamawiający do końca 2020 r. otrzyma potwierdzenie od Gestora, że w roku budżetowym 2021 otrzyma środki finansowe z przeznaczeniem na wykonanie części lub całej usługi w 2021 roku.

W przypadku stwierdzenia awarii sterownika głównego systemu lub stacji bazowej MTS-4/MTS-2 Wykonawca jest zobowiązany do rozpoczęcia procedury naprawczej w ciągu 24 godzin od zgłoszenia awarii.

Naprawy awaryjne i serwisowe wykonywane będą:

  • dla sterowników głównych systemu, elementów składowych i stacji bazowych MTS-4 i MTS-2 – w miejscu dyslokacji sprzętu w jednostkach wojskowych Sił Zbrojnych na terenie RP;
  • dla radiotelefonów, konsol dyspozytorskich dopuszcza się realizacje napraw w siedzibie Wykonawcy umowy.

O wyborze oferty w 60% zdecyduje cena oraz okres gwarancji (40%). Oferty należy składać do dnia 21 kwietnia 2020 r. do godziny 09.30. Potencjalni wykonawcy muszą posiadać aktualnie świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego III stopnia potwierdzające zdolność do ochrony informacji niejawnych o klauzuli „POUFNE” lub wyższej, wydane przez ABW lub SKW. Wymagane jest też odpowiednie świadectwo do wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Źródło: https://platformazakupowa.pl/transakcja/327196

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń