Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska w Amsterdamie

Motorola zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska w Amsterdamie

Około 10 dni zostało do rozpoczęcia konferencji Critical Communication Europe w Amsterdamie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10–12 marca i będzie europejskim odpowiednikiem konferencji Critical Communications World skupionym wyłącznie na zagadnieniach związanych z profesjonalną łącznością radiową na naszym kontynencie. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli służb bezpieczeństwa publicznego, administracji, przedstawicieli rządów, którzy są zainteresowani kierunkami rozwoju nowoczesnych sieci komunikacji o znaczeniu krytycznym. Firma Motorola Solutions przygotowała bardzo bogaty program prezentacji i wystąpień podczas konferencji.

 

 

Poniżej agenda konferencji z udziałem przedstawicieli Motorola Solutions:

 

11 marca godzina 10:30: „Sztuka planowania, wdrażania i obsługi sieci o znaczeniu krytycznym” – sesja plenarna z udziałem Gary Aitkenhead, Wiceprezydenta działu Global Services Organization obszaru EMEA.

 

11 marca godzina 15:00: „Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego policjanta” – otwarta sesja dyskusyjna z udziałem Petera Gouldinga, Eksperta Bezpieczeństwa Publicznego.

 

11 marca godzina 16:20: „Zasilanie a systemy TETRA” – sesja południowa prowadzona przez Richarda Martina, Senior Marketing Managera ds. TETRA, który opowie o alternatywnych możliwościach dostaw zasilania w energię elektryczną stacji bazowych systemu TETRA.

 

12 marca godzina 12:40: „Jaką rolę odegrają komercyjni operatorzy telekomunikacyjni wśród użytkowników systemów bezpieczeństwa publicznego?” – sesja otwarta z dyskusją panelową prowadzoną przez Dave Chater-Lea, Starszego Technologa TETRA.

 

Szeroką gamę swoich rozwiązań Motorola będzie prezentować na swoim stoisku nr 8. Wśród prezentowanych rozwiązań będą: systemy TETRA oraz radiotelefony i urządzenia mobilne, komputery przenośne, systemu zarządzania i identyfikacji zdjęć jako dowodów rzeczowych oraz Systemy Wspomagania Dowodzenia i ASTRO P25.

 

Źródło: http://communities.motorolasolutions.com/community/ea/think_public_safety

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń