Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Kongres Łączności Krytycznej - CCW 2016 w Amsterdamie

Kongres Łączności Krytycznej – CCW 2016 w Amsterdamie

Po raz osiemnasty w dniach 31 maja – 2 czerwca 2016 roku w halach wystawowych kompleksu targowego RAI w Amsterdamie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Łączności KrytycznejCritical Communications World. Organizatorzy przewidują, że tegoroczne wydarzenie będzie największym z serii dotychczasowych i skupi około 4000 specjalistów i ekspertów branżowych, przy 3452 odwiedzających w zeszłym roku w Barcelonie i 3127 w roku 2013 w Paryżu. Kongres CCW to co roku miejsce światowych premier nowych produktów z branży. Polskę będzie reprezentowała firma DGT Sp. z o.o. TETRA Forum Polska jest partnerem medialnym tego prestiżowego kongresu.

critical-communication-world-2016-Amsterdam

CCW to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży radiokomunikacji na świecie. Żadne inne wydarzenie nie skupia w jednym miejscu tak różnorodnej publiczności złożonej z użytkowników i operatorów systemów łączności radiowej o krytycznym znaczeniu, twórców rozwiązań i producentów sprzętu. Podczas trzydniowej wystawy swoją ofertę ma przedstawić około 175 wystawców z całego świata.

W kongresie uczestniczą wszystkie dobrze znane, czołowe firmy z branży komunikacji krytycznej, wśród nich: Motorola Solutions, Airbus Defence and Space, Sepura, Hytera, Rohill, Huawei, Simoco, TAIT, Damm i Thales. W tym roku będzie aż 50 firm, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Koncentrując się na tegorocznej tematyce z obszaru transmisji danych, aplikacji i nowych technologii, ponad 200 prelegentów z całego świata będzie przedstawiać wgląd w wizje i wyzwania stojące przed branżą komunikacji krytycznej. Główne tematy będą ukierunkowane na relację pomiędzy technologią LTE a tradycyjnymi standardami PMR, biorąc pod uwagę przyszły rozwój technologii przez pryzmat inteligentnych miast, UAV oraz analizując wady i zalety technologi przetwarzania Big Data w środowisku systemów dyspozytorskich.

Uczestnicy Kongresu dowiedzą się jak połączyć technologie szerokopasmowe (w szczególności LTE) z bezpieczną łącznością radiową tak, aby spełnić przyszłe wymagania użytkowników łączności o krytycznym znaczeniu. Jedną z tegorocznych nowości będzie specjalny pawilon narodowy Finlandii w którym narodowy operator ogólnokrajowej sieci TETRA – VIRVE, będzie dzielił się swoimi doświadczeniami z użytkowania pierwszej ogólnokrajowej sieci TETRA na świecie oraz migracji w kierunku komunikacji szerokopasmowej.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej CCW: criticalcommunicationsworld.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń