Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Airbus prezentuje nowe produkty szerokopasmowe na CCW 2016 w Amsterdamie

Airbus prezentuje nowe produkty szerokopasmowe na CCW 2016 w Amsterdamie

Firma Airbus Defence and Space, wiodący dostawca systemów bezpiecznej łączności radiowej na rynku cywilnym i obronnym, zaprezentuje dla użytkowników odpowiedzialnych za tzw. działania o znaczeniu krytycznym swoje najnowsze produkty i rozwiązania podczas wystawy Critical Communications World (CCW) 2016,  odbywającej się w Amsterdamie w dniach od 31 maja do 2 czerwca 2016. Firma zaprasza dziennikarzy na śniadanie prasowe, które odbędzie się 1 czerwca 2016 roku o godzinie 9 w kompleksie sal konferencyjnych i wystawowych RAI Exhibition and Convention Centre w Amsterdamie (stoisko D 42, hala 8).

Secure Land Communications (SLC) – podmiot zależny od Airbus Defence and Space – zaprezentuje swoje produkty i usługi szerokopasmowe, skonsolidowane pod marką Tactilon Suite:

– Nowy radiotelefon Tactilon Dabat jest zarówno radiotelefonem TETRA, jak i smartfonem. W jednym urządzeniu zintegrowano odporny smartfon z wszechstronnym, przenośnym radiotelefonem TETRA. Nowy radiotelefon zostanie zaprezentowany po raz pierwszy podczas wystawy CCW.

Tactilon Cell to nowa, autonomiczna „komórka taktyczna” (tactical cell), oferująca przewoźne usługi LTE dla użytkowników potrzebujących uruchomienia małej sieci LTE w ciągu kilku minut

– Aplikacja Tactilon Agnet, wcześniej znana jako Tactilon TSA, teraz oferująca   zarządzanie jakością usług LTE (LTE QoS) i obsługująca usługi multimedialne, takie jak zdjęcia i wideo, zgodne ze standardami 3GPP.

– Rozwiązania Tactilon Secure Mobile Virtual Network Operator (MVNO) umożliwiające użytkownikom końcowym uzyskanie dostępu do szerokopasmowych sieci komercyjnych, w bezpieczny i kontrolowany przez siebie sposób.

Co więcej – nowy, kompaktowy i mobilny system łączności TETRA jest gotowy do wprowadzenia na rynek. Airbus Defence and Space zaprezentuje Claricor Cell – autonomiczną, małą sieć bezpiecznej łączności, opierającą się na technologii TETRA, która może być szybko uruchomiona dla pojazdów w konwojach  i dla gaśniczych lub ratowniczych działań operacyjnych na obszarach peryferyjnych.

Airbus Defence and Space wprowadza również nowe rozwiązanie stacjonarne dla swojego najnowszego terminalu TETRAPOL – adapter stacjonarny TPH900 (TPH900 desktop adapter). Umożliwia dowódcom policji i strażakom, korzystającym z krytycznych sieci TETRAPOL, bardziej elastyczną komunikację przez adapter.

Oprócz tych nowych rozwiązań odwiedzający CCW na stoisku Airbus Defence and Space mogą również zapoznać się z uznanymi produktami, takimi jak TH1n, pager P8GR albo TPH900.

Źródło: www.securelandcommunications.com

O Airbus Defence and Space
Airbus LogoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.

O Secure Land Communications
Firma Secure Land Communication (SLC) działająca w ramach Airbus Defence and Space odpowiedzialna jest za wprowadzanie oraz serwis urządzeń łączności profesjonalnej oraz sieci PMR/LMR bazujących na rozwiązaniach TETRA, TETRAPOL oraz technologii P25. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań i urządzeń dla profesjonalnej radiokomunikacji dla klientów na całym świecie. Portfolio firmy obejmuje również centra powiadamiania ratunkowego. Secure Land Communication jako lider w rozwiązaniach PMR, posiada ponad 280 sieci radiowych w 74 krajach oraz jest największą firmą w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialną za centra powiadamiania ratunkowego 911 (60% rynku), które wykorzystują rozwiązanie VESTA®911 dla obsługi połączeń. Firma SLC zatrudnia około 1700 pracowników w 20 krajach świata.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń