Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Airbus Defence and Space prezentuje serwer DXTA Tetra zwiększający pojemności sieci

Airbus Defence and Space prezentuje serwer DXTA Tetra zwiększający pojemności sieci

Firma Airbus Defence and Space podczas targów Critical Communications World zaprezentowała najnowszy produkt w rodzinie DXT, serwer DXTA Tetra. Jest to urządzenie kolejnej generacji do zastosowania w łączności o znaczeniu krytycznym. “A” w jego nazwie pochodzi od technologii ATCA (ang. Advanced Telecommunication Computing Architecture), czyli zaawansowanej architektury szeroko stosowanej we wszystkich głównych sieciach telekomunikacyjnych na świecie.

Dzięki nowej bazie sprzętowej DXTA cechuje się zwiększoną pojemnością i zapewnia lepszą elastyczność zarówno dla sieci TETRA, jak i hybrydowych. Serwer jest dostarczany jest z oprogramowaniem umożliwiającym obsługę abonentów i zasobów nienależących do sieci TETRA, takich jak komercyjne usługi szerokopasmowe.

“Nasz serwer DXTA umożliwia podwyższanie wydajności istniejących sieci lub łatwe tworzenie nowych, usprawnionych”, powiedział Eric Davalo, odpowiedzialny za portfolio produktów i usług w dziale Komunikacji, Wywiadu i Bezpieczeństwa w Airbus Defence and Space. “Oferujemy ponadto szeroką gamę opartych na najlepszych praktykach usług i narzędzi do przeprowadzania migracji, aby wspomóc naszych klientów w osiąganiu jak największych korzyści z ich łączności TETRA”.

Serwer DXTA Tetra ma zwiększoną pojemność względem do poprzednich urządzeń z rodziny DXT. Dzięki takiemu przyrostowi wydajności użytkownicy sieci TETRA zyskują dostęp do szerszej gamy aplikacji. Co więcej, serwer jest kompatybilny wstecz z obecnymi na rynku urządzeniami z rodziny DXT i aplikacjami od zewnętrznych dostawców, umożliwiając płynną migrację przy rozbudowie sieci lub jej modernizacji. Ten nowy element sieci będzie gotowy do dostarczenia pierwszym klientom pod koniec III kwartału bieżącego roku.

Źródło: airbusdefenceandspace.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń