Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Airbus Defence and Space prezentuje serwer DXTA Tetra zwiększający pojemności sieci

Airbus Defence and Space prezentuje serwer DXTA Tetra zwiększający pojemności sieci

Firma Airbus Defence and Space podczas targów Critical Communications World zaprezentowała najnowszy produkt w rodzinie DXT, serwer DXTA Tetra. Jest to urządzenie kolejnej generacji do zastosowania w łączności o znaczeniu krytycznym. “A” w jego nazwie pochodzi od technologii ATCA (ang. Advanced Telecommunication Computing Architecture), czyli zaawansowanej architektury szeroko stosowanej we wszystkich głównych sieciach telekomunikacyjnych na świecie.

Dzięki nowej bazie sprzętowej DXTA cechuje się zwiększoną pojemnością i zapewnia lepszą elastyczność zarówno dla sieci TETRA, jak i hybrydowych. Serwer jest dostarczany jest z oprogramowaniem umożliwiającym obsługę abonentów i zasobów nienależących do sieci TETRA, takich jak komercyjne usługi szerokopasmowe.

“Nasz serwer DXTA umożliwia podwyższanie wydajności istniejących sieci lub łatwe tworzenie nowych, usprawnionych”, powiedział Eric Davalo, odpowiedzialny za portfolio produktów i usług w dziale Komunikacji, Wywiadu i Bezpieczeństwa w Airbus Defence and Space. “Oferujemy ponadto szeroką gamę opartych na najlepszych praktykach usług i narzędzi do przeprowadzania migracji, aby wspomóc naszych klientów w osiąganiu jak największych korzyści z ich łączności TETRA”.

Serwer DXTA Tetra ma zwiększoną pojemność względem do poprzednich urządzeń z rodziny DXT. Dzięki takiemu przyrostowi wydajności użytkownicy sieci TETRA zyskują dostęp do szerszej gamy aplikacji. Co więcej, serwer jest kompatybilny wstecz z obecnymi na rynku urządzeniami z rodziny DXT i aplikacjami od zewnętrznych dostawców, umożliwiając płynną migrację przy rozbudowie sieci lub jej modernizacji. Ten nowy element sieci będzie gotowy do dostarczenia pierwszym klientom pod koniec III kwartału bieżącego roku.

Źródło: airbusdefenceandspace.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń