Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Kongres Łączności Krytycznej 2018 w Berlinie

Kongres Łączności Krytycznej 2018 w Berlinie

W dniach 15-17 maja 2018 roku w Berlinie odbędzie się jubileuszowy Kongres Łączności KrytycznejCritical Communications World. Impreza powraca do Berlina z okazji jubileuszu 20-lecia i będzie wyróżniającym się wydarzeniem w całej swojej historii. Organizatorzy spodziewają się ponad 4000 specjalistów i ekspertów branżowych i ponad 200 wystawców. Kongres CCW to co roku miejsce światowych premier nowych produktów z branży. Tegoroczną nowością imprezy jest m.in. strefa dronów, której częścią będą demonstracje pokazu możliwości dronów połączonych na żywo z centrami zarządzania kryzysowego. Portal TetraForum.pl jest corocznym partnerem medialnym tego wydarzenia.

Na targach będzie również dostępna Strefa „zsieciowanych” pojazdów (The Connected Vehicle Zone), która umożliwi pokazanie możliwości pojazdów służbowych wyposażonych w najnowsze środki łączności w celu maksymalizacji efektywności.

CCW to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży radiokomunikacji na świecie. Żadne inne wydarzenie nie skupia w jednym miejscu tak różnorodnej publiczności – złożonej z użytkowników i operatorów systemów łączności radiowej o krytycznym znaczeniu, twórców rozwiązań i producentów sprzętu. Podczas trzydniowej wystawy swoją ofertę ma przedstawić około 200 wystawców z całego świata. W kongresie uczestniczą wszystkie dobrze znane, czołowe firmy z branży komunikacji krytycznej, a wśród nich: Motorola Solutions (Platnynowy Sponsor), Airbus Defence and Space, Sepura, Hytera, Rohill, Huawei, Simoco, Frequentis,  Leonardo, Excera, TAIT, Damm i wiele innych. Pełna lista wystawców dostępna jest na oficjalnej stronie wydarzenia.

Koncentrując się na tegorocznej tematyce z obszaru transmisji danych, aplikacji i nowych technologii – ponad 200 prelegentów z całego świata będzie przedstawiać wgląd w wizje i wyzwania stojące przed branżą komunikacji krytycznej. Główne tematy będą ukierunkowane na relację pomiędzy technologią LTE (5G) a tradycyjnymi standardami PMR, biorąc pod uwagę przyszły rozwój technologii przez pryzmat inteligentnych miast, UAV oraz analizując wady i zalety technologi przetwarzania Big Data w środowisku systemów dyspozytorskich. Uczestnicy Kongresu dowiedzą się jak połączyć technologie szerokopasmowe (w szczególności LTE) z bezpieczną łącznością radiową TETRA –  tak, aby spełnić przyszłe wymagania użytkowników łączności o krytycznym znaczeniu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej CCW: www.critical-communications-world.com/CCW


[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń