Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Przetargi W Łodzi rusza przetarg na modernizację systemu TETRA

W Łodzi rusza przetarg na modernizację systemu TETRA

Na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi pojawiło się ogłoszenie o przetargu na modernizację systemu TETRA. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. O przygotowaniach do tego przedsięwzięcia pisaliśmy już wcześniej w artykule 5 mln zł na modernizację system TETRA łódzkiej Policji. Kwota, jaką łódzcy policjanci zamierzają przeznaczyć na projekt to 4 933 000,00 PLN brutto.

Na razie nie została jeszcze opublikowana Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ). Z lektury samego ogłoszenia z Dziennika Urzędowego UE dowiadujemy się, że o ostatecznym wyborze oferenta ma zdecydować wynik aukcji elektronicznej, która nie należy do ulubionych narzędzi wśród potencjalnych Oferentów.

Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej systemu, która wstępnie została ustalona na 20 marca br. Każda ze złożonych ofert musi być zabezpieczona wadium w wysokości: 40 000,00 zł. Termin składania ofert przypada na 9 kwietnia 2013 r., godzina 10:00. Na wykonanie modernizacji Zwycięzca będzie miał 90 dni.

Warto dodać, iż system TETRA w Łodzi został wdrożony w roku 2001 i jest jednym z 4 policyjnych systemów w tym standardzie (Warszawa, Szczecin, Łódź oraz Kraków), które działają operacyjnie (system pracujący w Szczytnie jest używany głównie w celach szkoleniowych). Wszystkie te systemy zostały zainstalowane w podobnym okresie i oparte są na tej samej wersji platformy Dimetra IP, stąd też rodzi się pytanie czy i pozostałe instalacje zostaną objęte modernizacja w przyszłości?

Jeśli tylko pojawią się jakieś nowości w tej sprawie to niezwłocznie poinformujemy o tym naszych Czytelników.

Źródło i szczegóły przetargu: lodzka.policja.gov.pl/…


[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń