Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRANode Rohill dla drugiej linii metra w stolicy Filipin

TETRANode Rohill dla drugiej linii metra w stolicy Filipin

Druga linia metra (MRT-2) w Manili, stolicy Filipin, otrzyma nowy system łączności radiowej wykorzystujący standard TETRA. Wykonawcą prac będzie Syntech Systems, lokalny integrator systemów będący partnerem firmy Rohill.

Wdrożenie systemu TETRA na MRT-2 w miejsce używanej dotąd łączności analogowej jest częścią trwającej obecnie modernizacji całego systemu metra w Manili. Po zamachu bombowym w 2011 roku zarządca metra, Light Rail Transit Authority (LTRA), postanowił wprowadzić surowsze środki bezpieczeństwa i zdecydował się na zastosowanie najbardziej zaawansowanej technologii łączności o znaczeniu krytycznym. Ofertę firmy Rohill wybrano ze względu na jej architekturę Softswitch (Open IP) i sprzęt ogólnodostępny w komercyjnej sprzedaży (Commercial Off The Shelf).

Syntech Systems wdroży łączność TETRA opartą o rozwiązanie TetraNode firmy Rohill i dostarczy LRTA specjalnie napisane aplikacje, które pozwolą operatorowi metra na szybsze reagowanie w nagłych wypadkach, takich jak katastrofy naturalne i ataki terrorystyczne.

Źródło: www.tetra-applications.com Fot.: Wikimedia Commons / Sky Harbor (na licencji CC BY-SA 3.0)

O firmie ROHILL

Rohill logoW oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobywane przez ponad 30 lat, firma ROHILL stała się jednym z wiodących dostawców infrastruktury TETRA. Jej rozwiązania zaspokajają potrzeby odbiorców sektora bezpieczeństwa publicznego z całego świata. System TetraNode jest rezultatem wielu lat pracy i badań mających na celu dostarczenie najlepszego, najbardziej wszechstronnego rozwiązania, wszędzie tam, gdzie łączność ma specjalne znaczenie, a użytkownicy pracują w szczególnie trudnych warunkach. TetraNode łączy w sobie wiele współczesnych trendów by zaoferować naprawdę rewolucyjny, przyszłościowy i zawierający w sobie zaskakującą ilość unikalnych rozwiązań system oparty o standard TETRA.

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń