Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRANode Rohill dla drugiej linii metra w stolicy Filipin

TETRANode Rohill dla drugiej linii metra w stolicy Filipin

Druga linia metra (MRT-2) w Manili, stolicy Filipin, otrzyma nowy system łączności radiowej wykorzystujący standard TETRA. Wykonawcą prac będzie Syntech Systems, lokalny integrator systemów będący partnerem firmy Rohill.

Wdrożenie systemu TETRA na MRT-2 w miejsce używanej dotąd łączności analogowej jest częścią trwającej obecnie modernizacji całego systemu metra w Manili. Po zamachu bombowym w 2011 roku zarządca metra, Light Rail Transit Authority (LTRA), postanowił wprowadzić surowsze środki bezpieczeństwa i zdecydował się na zastosowanie najbardziej zaawansowanej technologii łączności o znaczeniu krytycznym. Ofertę firmy Rohill wybrano ze względu na jej architekturę Softswitch (Open IP) i sprzęt ogólnodostępny w komercyjnej sprzedaży (Commercial Off The Shelf).

Syntech Systems wdroży łączność TETRA opartą o rozwiązanie TetraNode firmy Rohill i dostarczy LRTA specjalnie napisane aplikacje, które pozwolą operatorowi metra na szybsze reagowanie w nagłych wypadkach, takich jak katastrofy naturalne i ataki terrorystyczne.

Źródło: www.tetra-applications.com Fot.: Wikimedia Commons / Sky Harbor (na licencji CC BY-SA 3.0)

O firmie ROHILL

Rohill logoW oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobywane przez ponad 30 lat, firma ROHILL stała się jednym z wiodących dostawców infrastruktury TETRA. Jej rozwiązania zaspokajają potrzeby odbiorców sektora bezpieczeństwa publicznego z całego świata. System TetraNode jest rezultatem wielu lat pracy i badań mających na celu dostarczenie najlepszego, najbardziej wszechstronnego rozwiązania, wszędzie tam, gdzie łączność ma specjalne znaczenie, a użytkownicy pracują w szczególnie trudnych warunkach. TetraNode łączy w sobie wiele współczesnych trendów by zaoferować naprawdę rewolucyjny, przyszłościowy i zawierający w sobie zaskakującą ilość unikalnych rozwiązań system oparty o standard TETRA.

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń