Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Tauron modernizuje systemy zasilania przed rozbudową systemu TETRA

Tauron modernizuje systemy zasilania przed rozbudową systemu TETRA

Tauron Dystrybucja S.A. oddział w Legnicy ogłosił postępowanie na „Modernizację systemów zasilania związanych z wdrożeniem systemu TETRA”. Zamówienie musi zostać zrealizowane „pod klucz”, w trybie „zaprojektuj i zbuduj”. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, montaż, podłączenie oraz uruchomienie na obiektach zasilania 48 VDC oraz systemów zasilania gwarantowanego 230 VAC. Wykonawca będzie również odpowiedzialny za przeprowadzenie prób i testów oraz wykonanie pomiarów i dokumentacji powykonwaczej. Modernizacja musi zostać wykonana do 15 grudnia 2017 roku.

Etapy realizacji zamówienia będą się składać z: przeprowadzenia wizji lokalnej, wykonania i zatwierdzenia dokumentacji, dostawy szaf zasilania 48 VDC i 230 VAC w poszczególnych lokalizacjach oraz wykonania pomiarów i dokumentacji. Zwycięzca przeszkoli również 3 osoby w zakresie eksploatacji zamontowanych urządzeń. Z dokumentacji technicznej wynika, że przewidziano 12 lokalizacji w których należy przeprowadzić modernizację. Znajdujące się tam systemy są stare, przeznaczone do likwidacji lub przeniesienia w inne miejsce. Proponowany system zasilania powinien być zbudowany w sposób modułowy.

System TETRA zastąpi obecnie wykorzystywany na terenie bielskiego oddziału Taurona analogowy system trankingowy DIGICOM 7. Nowe stacje bazowe zostaną włączone do istniejących już central systemu TETRA w Gliwicach i Rybniku. Spółka posiada już działający system TETRA na obszarach: Gliwice, Będzin i Bielsko Biała.

O wyborze wykonawcy w 100% zdecyduje cena. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Wymagany okres gwarancji to 36 miesięcy. Oferty należy składać na elektronicznej platformie zakupowej do dnia 20 lipca br.

Źródło i fot.: Tauron Dystrybucja SA

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń