Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Tauron modernizuje systemy zasilania przed rozbudową systemu TETRA

Tauron modernizuje systemy zasilania przed rozbudową systemu TETRA

Tauron Dystrybucja S.A. oddział w Legnicy ogłosił postępowanie na „Modernizację systemów zasilania związanych z wdrożeniem systemu TETRA”. Zamówienie musi zostać zrealizowane „pod klucz”, w trybie „zaprojektuj i zbuduj”. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, montaż, podłączenie oraz uruchomienie na obiektach zasilania 48 VDC oraz systemów zasilania gwarantowanego 230 VAC. Wykonawca będzie również odpowiedzialny za przeprowadzenie prób i testów oraz wykonanie pomiarów i dokumentacji powykonwaczej. Modernizacja musi zostać wykonana do 15 grudnia 2017 roku.

Etapy realizacji zamówienia będą się składać z: przeprowadzenia wizji lokalnej, wykonania i zatwierdzenia dokumentacji, dostawy szaf zasilania 48 VDC i 230 VAC w poszczególnych lokalizacjach oraz wykonania pomiarów i dokumentacji. Zwycięzca przeszkoli również 3 osoby w zakresie eksploatacji zamontowanych urządzeń. Z dokumentacji technicznej wynika, że przewidziano 12 lokalizacji w których należy przeprowadzić modernizację. Znajdujące się tam systemy są stare, przeznaczone do likwidacji lub przeniesienia w inne miejsce. Proponowany system zasilania powinien być zbudowany w sposób modułowy.

System TETRA zastąpi obecnie wykorzystywany na terenie bielskiego oddziału Taurona analogowy system trankingowy DIGICOM 7. Nowe stacje bazowe zostaną włączone do istniejących już central systemu TETRA w Gliwicach i Rybniku. Spółka posiada już działający system TETRA na obszarach: Gliwice, Będzin i Bielsko Biała.

O wyborze wykonawcy w 100% zdecyduje cena. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Wymagany okres gwarancji to 36 miesięcy. Oferty należy składać na elektronicznej platformie zakupowej do dnia 20 lipca br.

Źródło i fot.: Tauron Dystrybucja SA

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń