Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dalsza rozbudowa infrastruktury technicznej pod system TETRA w TAURON Dystrybucja

Dalsza rozbudowa infrastruktury technicznej pod system TETRA w TAURON Dystrybucja

Spółka TAURON Dystrybucja ogłosiła kolejne pięć przetargów dotyczących rozbudowy infrastruktury technicznej – potrzebnej do budowy systemu łączności dyspozytorskiej TETRA – na obszarze oddziałów spółki w Opolu, Krakowie, Tarnowie, Legnicy oraz Jeleniej Górze. Przypominamy, iż w ostatnim czasie na łamach portalu opisywaliśmy podobne postępowanie organizowane przez oddział w Częstochowie.

Przedmiotem zamówień jest opracowanie dokumentacji technicznej i terenowo-prawnej oraz  realizacja na ich podstawie robót budowy wież antenowych i kontenerów – na obiektach energetycznych – na potrzeby Systemu Łączności Dyspozytorskiej TETRA. Prace mają odbywać się na obszarze należącym do poszczególnych oddziałów TAURON Dystrybucja. W niektórych lokalizacjach do zadań wykonawców będzie należeć również modernizacja istniejących wież antenowych, zabudowa kontenerów telekomunikacyjnych, remonty pomieszczeń telekomunikacyjnych, dostawy i uruchomienia siłowni telekomunikacyjnych, systemów teletransmisyjnych czy systemów zabezpieczenia technicznego oraz systemów sygnalizacji pożaru.

W sumie chodzi o aż 80 obiektów – w których prowadzone mają być prace. TAURON oczekuje zrealizowania przedmiotu umowy „pod klucz” w trybie „zaprojektuj i zbuduj” (chodzi również o uzyskanie potrzebnych zgód, przeprowadzenie pomiarów czy dokumentację powykonawczą).

Wieże antenowe muszą oczywiście spełniać szereg wymagań i być odpowiednio przystosowane do montażu instalacji antenowych. Z pozostałymi szczegółami dotyczącymi przetargów można zapoznać się w dokumentacjach przetargowych.

Termin składania ofert – w zależności gdzie nastąpić mają prace – przypada od 10 do 18 czerwca br.:
– Oddział w Opolu: 18 czerwiec, godz.10;
– Oddział w Krakowie: 17 czerwiec, godz.10;
– Oddział w Tarnowie: 14 czerwiec, godz.10;
– Oddział w Legnicy: 11 czerwiec, godz.10;
– Oddział w Jeleniej Górze: 10 czerwiec, godz.10.

Źródło: swoz.tauron.pl [1] [2] [3] [4] [5] ; Fot.: media.tauron.pl [zdjęcie]

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń