Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Zakończono testy interoperacyjności infrastruktury TetraFlex z terminalami TETRA

Zakończono testy interoperacyjności infrastruktury TetraFlex z terminalami TETRA

Firma DAMM ogłosiła wczoraj ukończenie testów interoperacyjności (IOP) pomiędzy swoją infrastrukturą TetraFlex z najnowszym oprogramowaniem, a terminalami TETRA wszystkich głównych producentów. Testy były przeprowadzane w Danii od 4 lutego do 19 kwietnia br., pod nadzorem niezależnego instytutu ISCOM, działającego na zlecenie Stowarzyszenia TCCA.

Sformułowany przez TCCA proces certyfikacji IOP składa się z około 200 scenariuszy testowych mających za zadanie zweryfikowanie prawidłowej współpracy pary urządzeń radiowych pod każdym kątem. Pomyślne ukończenie testów daje użytkownikom pewność, że infrastruktura radiowa TetraFlex firmy DAMM poprawnie obsłuży dowolne wybrane przez nich terminale. Certyfikaty poświadczające pomyślne przejście testów pojawią się wkrótce na oficjalnej stronie TCCA.

Proces certyfikacji TETRA IOP został stworzony, aby dać użytkownikom i dostawcom sprzętu możliwość skorzystania z prawdziwie otwartego rynku systemów i wyposażenia TETRA. Użytkownicy mogą być pewni, że produkty z certyfikatem IOP były rygorystycznie testowane i wszystkie sprawdzone funkcje wyszczególnione w certyfikacie są całkowicie zgodne ze standardem TETRA. To odciąża ich z pracy związanej z testowaniem oraz integracją wdrażanych systemów.

Źródło: www.damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń