Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje VIRVE DAY 2012 w Helsinkach

VIRVE DAY 2012 w Helsinkach

finska-policja-na-rowerach-small.jpg20 marca br. w Helsinkach odbyła się konferencja „Virve Day 2012”. Jest to co roczne spotkanie użytkowników ogólnokrajowej sieci TETRA w Finlandii, o nazwie VIRVE . Spotkanie poświęcone jest wymianie informacji odnośnie rozwoju fińskiej sieci bezpieczeństwa publicznego TETRA. W wydarzeniu tym biorą udział użytkownicy fińskiej sieci TETRA, firmy współpracujące oraz zaproszeni goście. Spotkaniu towarzyszy też wystawa najnowszych produktów firm partnerskich.

W poniższym linku znajdziemy zestaw prezentacji z tegorocznej konferencji:

http://www.virve.com/virve/virve_day_seminar_2012_materials/188/

Sieć VIRVE jest współużytkowana przez: policję, straż pożarną, pogotowie ratunkowe, straż graniczną, obronę cywilną, wojsko, służby celne, straż więzienną, służby pomocy socjalnej, lotnictwo cywilne itp. W sytuacjach kryzysowych na bazie jednolitej sieci TETRA możliwe jest współdziałanie wszystkich służb na obszarze całego kraju, bez względu na to, gdzie dane zdarzenie nastąpi. Ponadto, co bardzo istotne, fińska sieć TETRA jest ściśle zintegrowana z systemem telefonu alarmowego 112, co jest modelowym rozwiązaniem na skalę światową. Dostawcą infrastruktury TETRA dla sieci VIRVE jest firma Cassidian.

Źródło: http://www.virve.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń