Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Valence wybiera radiotelefony Sepura dla swoich służb komunalnych

Valence wybiera radiotelefony Sepura dla swoich służb komunalnych

Malownicze francuskie miasto Valence wybrało niedawno technologię TETRA i terminale firmy Sepura dla swojej nowej miejskiej sieci radiowej.

Kontrakt dotyczący wdrożenia tej sieci został przyznany firmie SYSOCO, uznanemu francuskiemu partnerowi Sepury od wielu lat.

Podobnie jak wiele innych miast na świecie, miasto Valence posiada całą gamę przestarzałych systemów analogowych, które z biegiem czasu były rozbudowywane i modernizowane. W rezultacie integracja tych sieci z innymi systemami jest bardzo ciężka do zrealizowania w stopniu zadowalającym, a fakt, że różni użytkownicy korzystają z oddzielnych systemów znacznie utrudnia współdziałanie. Taka właśnie sytuacja miała miejsce w kilku południowych gminach znanych pod nazwą Valence Agglo-Sud Rhone Alpes. Władze miejskie wraz ze swoimi sąsiadami podjęły decyzję o konieczności budowy sieci TETRA, która pokryłaby cały teren, zapewniła lepsze współdziałanie swoim podmiotom i pozwoliła zaoszczędzić na kosztach utrzymania całej infrastruktury radiowej.

Kontrakt podpisany z firmą Sysoco, który opiewa na instalację infrastruktury firmy Thales i dostawę przenośnych radiotelefonów Sepura, zostanie zrealizowany na terenie o łącznej ludności wynoszącej ponad 120000 mieszkańców i o powierzchni około 238km2. Powstająca sieć będzie zatem znacznych rozmiarów. Jako pierwsi z sieci skorzystają strażnicy miejscy a także podmioty powiązane z lokalną władzą Valence Agglo-Sud Rhone Alpes. Użytkownicy otrzymają całą gamę przenośnych radiotelefonów Sepura, z czego większość stanowić będą bogato wyposażone i solidne terminale STP8000.

Pierre Letta, kierownik ds. marketingu w firmie Sysoco, tak skomentował podpisaną umowę: „Bardzo się cieszymy, że możemy dopisać miasta Valence i Valence Agglo-Sud do stale rosnącej listy francuskich metropolii, które powierzyły realizację swoich sieci TETRA dużych rozmiarów firmie Sysoco. O ile jakość dźwięku, czytelność wyświetlacza i wytrzymałość przenośnych radiotelefonów Sepura była dużym atutem, to przede wszystkim funkcja odizolowanego pracownika i niezwykle czuły GPS były szczególnie atrakcyjne dla naszego klienta”.

Emanuele Algieri, dyrektor regionalny firmy Sepura na rynku południowoeuropejskim, dodał: „To kolejny ważny podpisany kontrakt. Sieci TETRA dużych rozmiarów stają się coraz popularniejsze na całym świecie, a firma Sysoco robi wszystko co w jej mocy aby wypromować terminale Sepura we Francji. Pozostajemy w doskonałych stosunkach z Sysoco i liczymy na to, że w przyszłości będziemy mogli świętować powstanie jeszcze wielu takich systemów”.

Źródło: http://sepura.com

Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_small

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl
http://srspolska.pl/

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń