Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefony TETRA Motoroli dla służb ratowniczych w Düsseldorfie

Radiotelefony TETRA Motoroli dla służb ratowniczych w Düsseldorfie

Firma Motorola Solutions, światowy lider w dziedzinie dostarczania rozwiązań komunikacyjnych o znaczeniu strategicznym, zaoferuje władzom miasta Düsseldorf cyfrowe radiotelefony TETRA. Motorola będzie współpracować  ze swoim lokalnym partnerem, firmą MK Funkanlagen Service GmbH.

Firma MK Funkanlagen wygrała przetarg ogłoszony przez władze miasta Düsseldorf (Nadrenia-Westfalia). Przetarg ten dotyczył dostawy terminali TETRA dla służb publicznych innych niż policja. Motorola, wspierana przez firmę MK Funkanlagen Service GmbH z Bochum, wyposaży pojazdy dowodzenia kryzysowego takich instytucji jak „Arbeiter Samariter Bund” (ASB), Niemiecki Czerwony Krzyż (Deutsches Rotes Kreuz/DRK), Służba Maltańska (Malteser Hilfsdienst) i organizacji wsparcia medycznego w przenośne i przewoźne radiotelefony TETRA.

Deutsches-Rotes-Kreuz-Motorola-TETRA-radio-BDBOS.jpgW lutym te same firmy wygrały przetarg na dostarczenie władzom miasta Düsseldorf’ przewoźnych terminali TETRA (MTM800FuG) i przenośnych radiotelefonów ATEX (MTP850Ex) dla pojazdów wykrywania zagrożeń ABC (Atomowych, Biochemicznych i Chemicznych). Te specjalne pojazdy będą używane przez jednostki straży pożarnej w landzie Nadrenii-Westfalii.

Podpisane kontrakty opiewają na dostawę ponad 550 terminali, a także na szkolenie pracowników i dostarczenie narzędzi zarządzania firmy Motorola. Ostatnio wygrany przetarg świadczy o doskonałej reputacji Motoroli na rynku TETRA i podkreśla dobrą współpracę w ramach sieci bezpieczeństwa publicznego zainstalowanej przez jej lokalnego partnera.

Peter Damerau, dyrektor projektu BOS, Motorola Solutions Niemcy GmbH
„Kontrakt podpisany z władzami miasta Düsseldorf jest dużym sukcesem naszego programu partnerskiego. To zamówienie jest już kolejnym z rzędu po wygranych przetargach w landach takich jak Dolna Saksonia, Berlin, Schleswig-Holstein, Turyngia a także przetargu ogłoszonym przez Federalne Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Bardzo się cieszymy z tego, że także miasto Düsseldorf w Nadrenii-Westfalii będzie mogło korzystać z naszych rozwiązań cyfrowej łączności TETRA”.

Detlef Menzel,  Geschäftsführer, MK Funkanlagen Service GmbH
„Firma Motorola ma duże doświadczenie w dostawie niezawodnych i bezpiecznych cyfrowych sieci radiowych TETRA służbom publicznym. Jako autoryzowany partner Motoroli w Nadrenii-Westfalii jesteśmy w stanie dostarczyć władzom miasta Düsseldorf nowoczesne rozwiązanie i pomagać im w sposób optymalny”.

Źródło: http://mediacenter.motorolasolutions.com

POZNAJ TERMINALE TETRA MOTOROLI NA http://www.motorola-tetraterminals.com/pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń