Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Trzy nowe radiotelefony TETRA w ofercie Motorola Solutions

Trzy nowe radiotelefony TETRA w ofercie Motorola Solutions

Basingstoke, Wielka Brytania – 17 października 2012 roku – W dążeniu do zmaksymalizowania wydajności swojej pracy, służby bezpieczeństwa publicznego oraz organizacje rządowe i komercyjne poszukują sposobów na zwiększenie produktywności swoich pracowników i zapewnić ich bezpieczeństwo. Motorola Solutions ze swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami TETRA pomaga tym organizacjom poprawiać efektywność swoich działań bez uszczerbku na bezpieczeństwie pracowników.

Dzisiaj Motorola prezentuje trzy nowe radiotelefony TETRA: MTM5200 i MTM5400 oraz MTP6550 – najbardziej zaawansowany ręczny radiotelefon TETRA na świecie. Nowe modele obsługują TEDS (TETRA Enhanced Data Service), rozszerzenie standardu TETRA, pozwalające na szybką, bezpieczną i niezawodną transmisję danych. Nowe urządzenia zagwarantują, że przeprowadzane obecnie inwestycje w TETRĘ zapewnią w przyszłości wsparcie dla usług danych, umożliwiających do 20 razy szybszy dostęp do aplikacji back-office, służących m.in. do wywiadu biznesowego i obsługi baz danych.

MTP6550 to pierwszy ręczny radiotelefon TETRA przygotowany do obsługi TEDS (ang. TEDS-ready), dający dostęp do danych w czasie rzeczywistym, w terenie pracy. Kluczowe funkcje obejmują usługi „push” pozwalające dyspozytorom dostarczać wiadomości bezpośrednio na ekrany radiotelefonów, łączność Bluetooth dla bezprzewodowego przesyłania dźwięku i wymiany danych pomiędzy urządzeniami, np. PDA lub skanerami dokumentów.

Modele MTM5200 i MTM5500 dołączają do obecnego już na rynku radiotelefonu przewoźnego MTM5400. Wszystkie te urządzenia w sumie stanowią najobszerniejszą ofertę mobilnych radiotelefonów na rynku. Seria MTM5000 pozwala klientowi wybrać spośród modeli o różnych rozmiarach i możliwościach taki, który będzie odpowiedni do środowiska ich pracy.

MTM5500 może również pracować w trybie łączności bezpośredniej (DMO), a funkcje bramki i repeatera DMO pozwalają radiotelefonowi pośredniczyć w łącznościach pomiędzy innymi terminalami, doraźnie poprawiając zasięg w swoim otoczeniu.

 

 

Źródło: mediacenter.motorolasolutions.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń