Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Trzy nowe radiotelefony TETRA w ofercie Motorola Solutions

Trzy nowe radiotelefony TETRA w ofercie Motorola Solutions

Basingstoke, Wielka Brytania – 17 października 2012 roku – W dążeniu do zmaksymalizowania wydajności swojej pracy, służby bezpieczeństwa publicznego oraz organizacje rządowe i komercyjne poszukują sposobów na zwiększenie produktywności swoich pracowników i zapewnić ich bezpieczeństwo. Motorola Solutions ze swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami TETRA pomaga tym organizacjom poprawiać efektywność swoich działań bez uszczerbku na bezpieczeństwie pracowników.

Dzisiaj Motorola prezentuje trzy nowe radiotelefony TETRA: MTM5200 i MTM5400 oraz MTP6550 – najbardziej zaawansowany ręczny radiotelefon TETRA na świecie. Nowe modele obsługują TEDS (TETRA Enhanced Data Service), rozszerzenie standardu TETRA, pozwalające na szybką, bezpieczną i niezawodną transmisję danych. Nowe urządzenia zagwarantują, że przeprowadzane obecnie inwestycje w TETRĘ zapewnią w przyszłości wsparcie dla usług danych, umożliwiających do 20 razy szybszy dostęp do aplikacji back-office, służących m.in. do wywiadu biznesowego i obsługi baz danych.

MTP6550 to pierwszy ręczny radiotelefon TETRA przygotowany do obsługi TEDS (ang. TEDS-ready), dający dostęp do danych w czasie rzeczywistym, w terenie pracy. Kluczowe funkcje obejmują usługi „push” pozwalające dyspozytorom dostarczać wiadomości bezpośrednio na ekrany radiotelefonów, łączność Bluetooth dla bezprzewodowego przesyłania dźwięku i wymiany danych pomiędzy urządzeniami, np. PDA lub skanerami dokumentów.

Modele MTM5200 i MTM5500 dołączają do obecnego już na rynku radiotelefonu przewoźnego MTM5400. Wszystkie te urządzenia w sumie stanowią najobszerniejszą ofertę mobilnych radiotelefonów na rynku. Seria MTM5000 pozwala klientowi wybrać spośród modeli o różnych rozmiarach i możliwościach taki, który będzie odpowiedni do środowiska ich pracy.

MTM5500 może również pracować w trybie łączności bezpośredniej (DMO), a funkcje bramki i repeatera DMO pozwalają radiotelefonowi pośredniczyć w łącznościach pomiędzy innymi terminalami, doraźnie poprawiając zasięg w swoim otoczeniu.

 

 

Źródło: mediacenter.motorolasolutions.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń