Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Nowe centrum R&D Motorola Solutions w Malezji

Nowe centrum R&D Motorola Solutions w Malezji

Motorola Solutions otworzyła niedawno nowe centrum badań i rozwoju (R&D) w malezyjskim stanie Penang. Noszący nazwę „Innoplex” obiekt mieści najnowocześniejsze laboratoria, gdzie będą projektowany i opracowywany sprzęt radiokomunikacyjny, w szczególności szerokopasmowe urządzenia LTE nowej generacji, dla klientów firmy Motorola Solutions z całego świata.

Innoplex, w otwarciu którego uczestniczył minister handlu międzynarodowego i przemysłu Malezji, jest obecnie największym centrum R&D Motorola Solutions poza terenem USA. Z siedmiokondygnacyjnego budynku o powierzchni ponad 21 tys. m2 można łącznikiem przejść bezpośrednio do mieszczącego się obok zakładu produkcyjnego Motorola Solutions o nazwie Technoplex.

Załogę nowego centrum będzie stanowić ponad 1200 inżynierów i pracowników wsparcia, a także zespoły specjalizujące się w dziedzinach takich, jak wzornictwo przemysłowe, programowanie, elektryka, elektronika, inżynieria mechaniczna i zarządzanie. Laboratoria Innoplex wyposażono w zaawansowane przyrządy pomiarowe do przeprowadzania rygorystycznych testów zgodności urządzeń radiokomunikacyjnych i prac nad nowymi produktami.

Dla firmy Motorola Solutions Malezja jest kluczowym rynkiem w regionie Azji i Pacyfiku, w który od 1974 roku zainwestowała łącznie 4 mld ringgitów (ponad 1,2 mld dolarów). Motorola Solutions wciąż odgrywa ważną rolę w rozwoju malezyjskiego przemysłu, o czym świadczy niedawne otwarcie jej Globalnego Centrum Wsparcia i Centrum Zarządzania Siecią.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń