Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Nowe centrum R&D Motorola Solutions w Malezji

Nowe centrum R&D Motorola Solutions w Malezji

Motorola Solutions otworzyła niedawno nowe centrum badań i rozwoju (R&D) w malezyjskim stanie Penang. Noszący nazwę „Innoplex” obiekt mieści najnowocześniejsze laboratoria, gdzie będą projektowany i opracowywany sprzęt radiokomunikacyjny, w szczególności szerokopasmowe urządzenia LTE nowej generacji, dla klientów firmy Motorola Solutions z całego świata.

Innoplex, w otwarciu którego uczestniczył minister handlu międzynarodowego i przemysłu Malezji, jest obecnie największym centrum R&D Motorola Solutions poza terenem USA. Z siedmiokondygnacyjnego budynku o powierzchni ponad 21 tys. m2 można łącznikiem przejść bezpośrednio do mieszczącego się obok zakładu produkcyjnego Motorola Solutions o nazwie Technoplex.

Załogę nowego centrum będzie stanowić ponad 1200 inżynierów i pracowników wsparcia, a także zespoły specjalizujące się w dziedzinach takich, jak wzornictwo przemysłowe, programowanie, elektryka, elektronika, inżynieria mechaniczna i zarządzanie. Laboratoria Innoplex wyposażono w zaawansowane przyrządy pomiarowe do przeprowadzania rygorystycznych testów zgodności urządzeń radiokomunikacyjnych i prac nad nowymi produktami.

Dla firmy Motorola Solutions Malezja jest kluczowym rynkiem w regionie Azji i Pacyfiku, w który od 1974 roku zainwestowała łącznie 4 mld ringgitów (ponad 1,2 mld dolarów). Motorola Solutions wciąż odgrywa ważną rolę w rozwoju malezyjskiego przemysłu, o czym świadczy niedawne otwarcie jej Globalnego Centrum Wsparcia i Centrum Zarządzania Siecią.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń