Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Nowe centrum R&D Motorola Solutions w Malezji

Nowe centrum R&D Motorola Solutions w Malezji

Motorola Solutions otworzyła niedawno nowe centrum badań i rozwoju (R&D) w malezyjskim stanie Penang. Noszący nazwę „Innoplex” obiekt mieści najnowocześniejsze laboratoria, gdzie będą projektowany i opracowywany sprzęt radiokomunikacyjny, w szczególności szerokopasmowe urządzenia LTE nowej generacji, dla klientów firmy Motorola Solutions z całego świata.

Innoplex, w otwarciu którego uczestniczył minister handlu międzynarodowego i przemysłu Malezji, jest obecnie największym centrum R&D Motorola Solutions poza terenem USA. Z siedmiokondygnacyjnego budynku o powierzchni ponad 21 tys. m2 można łącznikiem przejść bezpośrednio do mieszczącego się obok zakładu produkcyjnego Motorola Solutions o nazwie Technoplex.

Załogę nowego centrum będzie stanowić ponad 1200 inżynierów i pracowników wsparcia, a także zespoły specjalizujące się w dziedzinach takich, jak wzornictwo przemysłowe, programowanie, elektryka, elektronika, inżynieria mechaniczna i zarządzanie. Laboratoria Innoplex wyposażono w zaawansowane przyrządy pomiarowe do przeprowadzania rygorystycznych testów zgodności urządzeń radiokomunikacyjnych i prac nad nowymi produktami.

Dla firmy Motorola Solutions Malezja jest kluczowym rynkiem w regionie Azji i Pacyfiku, w który od 1974 roku zainwestowała łącznie 4 mld ringgitów (ponad 1,2 mld dolarów). Motorola Solutions wciąż odgrywa ważną rolę w rozwoju malezyjskiego przemysłu, o czym świadczy niedawne otwarcie jej Globalnego Centrum Wsparcia i Centrum Zarządzania Siecią.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń