Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions inwestuje w nowe biura w Krakowie

Motorola Solutions inwestuje w nowe biura w Krakowie

Widok na nowy budynek biurowy firmy Motorola Solutions w Krakowie
nowy-budynek-biurowy-Motorola-Solutions-w-Krakowie-01.jpg
nowy-budynek-biurowy-Motorola-Solutions-w-Krakowie-01.jpg
nowy-budynek-biurowy-Motorola-Solutions-w-Krakowie-01.jpg
nowy-budynek-biurowy-Motorola-Solutions-w-Krakowie-01.jpg

Motorola Solutions prężnie rozwija się w Krakowie. Grupa Buma – inwestor Kompleksu Biurowego  Green Office, poinformowała, że 17 października  tego roku nastąpiło przekazanie do użytkowania drugiego budynku biurowego w kompleksie -„Budynku A”  firmie Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.

Firma Motorola Solutions podpisała umowy najmu z Grupą Buma na dwa budynki biurowe w Kompleksie Green Office o łącznej powierzchni biurowej wynajmowalnej 11 300 m². Pierwszy z nich o powierzchni 8 000 m² został przekazany najemcy w maju bieżącego roku. Obecnie Motorola przejęła „Budynek A” o powierzchni wynajmowalnej 3300 m². Na parterze tego budynku znajdują się sale konferencyjne oraz firmowa restauracja, natomiast na piętrach zaplanowane zostały przestrzenie biurowe typu open – space, sale spotkań i serwerownie. Łącznie w obydwu budynkach wynajmowanych przez firmę Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. może pracować docelowo ponad 1000 osób.

Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie jest jednym z wielu centrów technologicznych Motoroli na całym świecie. Wspierają one działania Motoroli w rozwoju oprogramowania oraz innowacyjnych projektach sprzętowych. Obecnie ośrodek zatrudnia blisko 1000 osób.

Krakowskie Centrum  zajmuje się przede wszystkim tworzeniem oprogramowania systemów bezpieczeństwa publicznego TETRA. To tutaj powstaje 100% oprogramowania radiotelefonów TETRA Motorola używanych na całym świecie.

 

To właśnie w Krakowie powstaje 100% oprogramowania dla radiotelefonów Motorola pracujących w standardzie TETRA. Każdy taki radiotelefon używany od Syberii po przylądek Horn korzysta z krakowskiego oprogramowania.

Centrum oprogramowania zatrudnia najlepszych specjalistów na rynku, pochodzących z całej Polski – są to młodzi, wykształceni absolwenci informatyki, automatyki i robotyki, elektroniki i telekomunikacji, fizyki, elektrotechniki etc., a także eksperci, którzy zdobyli już doświadczenie w branży. Dzięki ich pracy Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie (jako pierwsza firma w Polsce) w 2002 roku otrzymało certyfikat CMM5, świadczący o bezkonkurencyjnej jakości procesu produkcji. Wykorzystywane w Centrum technologie to: C/C++, C#, Java, UNIX, Windows, TCP/IP, SNMP, RPC, CORBA (TAO), Borland Interbase, Perl, GSM, UMTS, CDMA EV-DO, WiMAX, UMA, Real Time. Świetna ekspertyza techniczna oraz wysoki poziom wykształcenia (93% pracowników z tytułem magistra, 7% z tytułem doktora) wyróżniają krakowski ośrodek Motoroli na świecie.

Źródło: http://www.buma.com.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń