Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions inwestuje w nowe biura w Krakowie

Motorola Solutions inwestuje w nowe biura w Krakowie

Widok na nowy budynek biurowy firmy Motorola Solutions w Krakowie
nowy-budynek-biurowy-Motorola-Solutions-w-Krakowie-01.jpg
nowy-budynek-biurowy-Motorola-Solutions-w-Krakowie-01.jpg
nowy-budynek-biurowy-Motorola-Solutions-w-Krakowie-01.jpg
nowy-budynek-biurowy-Motorola-Solutions-w-Krakowie-01.jpg

Motorola Solutions prężnie rozwija się w Krakowie. Grupa Buma – inwestor Kompleksu Biurowego  Green Office, poinformowała, że 17 października  tego roku nastąpiło przekazanie do użytkowania drugiego budynku biurowego w kompleksie -„Budynku A”  firmie Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.

Firma Motorola Solutions podpisała umowy najmu z Grupą Buma na dwa budynki biurowe w Kompleksie Green Office o łącznej powierzchni biurowej wynajmowalnej 11 300 m². Pierwszy z nich o powierzchni 8 000 m² został przekazany najemcy w maju bieżącego roku. Obecnie Motorola przejęła „Budynek A” o powierzchni wynajmowalnej 3300 m². Na parterze tego budynku znajdują się sale konferencyjne oraz firmowa restauracja, natomiast na piętrach zaplanowane zostały przestrzenie biurowe typu open – space, sale spotkań i serwerownie. Łącznie w obydwu budynkach wynajmowanych przez firmę Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. może pracować docelowo ponad 1000 osób.

Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie jest jednym z wielu centrów technologicznych Motoroli na całym świecie. Wspierają one działania Motoroli w rozwoju oprogramowania oraz innowacyjnych projektach sprzętowych. Obecnie ośrodek zatrudnia blisko 1000 osób.

Krakowskie Centrum  zajmuje się przede wszystkim tworzeniem oprogramowania systemów bezpieczeństwa publicznego TETRA. To tutaj powstaje 100% oprogramowania radiotelefonów TETRA Motorola używanych na całym świecie.

 

To właśnie w Krakowie powstaje 100% oprogramowania dla radiotelefonów Motorola pracujących w standardzie TETRA. Każdy taki radiotelefon używany od Syberii po przylądek Horn korzysta z krakowskiego oprogramowania.

Centrum oprogramowania zatrudnia najlepszych specjalistów na rynku, pochodzących z całej Polski – są to młodzi, wykształceni absolwenci informatyki, automatyki i robotyki, elektroniki i telekomunikacji, fizyki, elektrotechniki etc., a także eksperci, którzy zdobyli już doświadczenie w branży. Dzięki ich pracy Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie (jako pierwsza firma w Polsce) w 2002 roku otrzymało certyfikat CMM5, świadczący o bezkonkurencyjnej jakości procesu produkcji. Wykorzystywane w Centrum technologie to: C/C++, C#, Java, UNIX, Windows, TCP/IP, SNMP, RPC, CORBA (TAO), Borland Interbase, Perl, GSM, UMTS, CDMA EV-DO, WiMAX, UMA, Real Time. Świetna ekspertyza techniczna oraz wysoki poziom wykształcenia (93% pracowników z tytułem magistra, 7% z tytułem doktora) wyróżniają krakowski ośrodek Motoroli na świecie.

Źródło: http://www.buma.com.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń