Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Tony Gray z P3 wybrany do zarządu TCCA i na przewodniczącego CCBG

Tony Gray z P3 wybrany do zarządu TCCA i na przewodniczącego CCBG

P3 communications GmbH, niemiecka firma inżynierska świadcząca usługi doradztwa telekomunikacyjnego, wzmocniła ostatnio swoje, już obecnie silne, zaangażowanie w sektor łączności krytycznej za sprawą podwójnego sukcesu jej dyrektora.

Dyrektor Regionalny P3, Tony Gray (na zdjęciu) został wybrany na przewodniczącego nowo utworzonej Grupy ds. Szerokopasmowej Łączności Krytycznej (CCBG) podczas inauguracyjnego, kwietniowego spotkania w Amsterdamie.

Ponadto później, podczas dorocznego walnego zgromadzenia TETRA + Critical Communications Association (TCCA), które odbyło się w maju podczas Światowego Kongresu TETRA w Dubaju, Tony’ego Graya wybrano do zarządu TCCA.

Gray jest dobrze znaną i szanowaną postacią w świecie łączności krytycznej. Przez ponad 20 lat pracował jako niezależny konsultant dla użytkowników łączności o znaczeniu krytycznym, ciał standaryzacyjnych, organów regulacyjnych i przedsiębiorstw. Odegrał kluczową rolę w różnego rodzaju projektach systemów łączności i sterowania dla bezpieczeństwa publicznego i ochrony, ochrony publicznej i pomocy w wypadku klęsk żywiołowych (PPDR), transportu oraz innych powiązanych sektorów na całym świecie.

Nowa grupa robocza TCCA – CCBG – będzie stymulować rozwój i upowszechnianie wspólnego standardu szerokopasmowej łączności ruchomej o znaczeniu krytycznym. Podejmie również współpracę z Grupą ds. Widma Radiowego TCCA oraz organizacjami partnerskimi, takimi jak PSC-Europe, w celu lobbowania na rzecz odpowiednio zharmonizowanego widma dla szerokopasmowych usług i aplikacji o znaczeniu krytycznym.

„Poprzez zgromadzenie zainteresowanych podmiotów, bez względu na obecnie wybraną przez nie technologię, CCBG zajmuje się zbieraniem wymagań dla przyszłych usług szerokopasmowej łączności o znaczeniu krytycznym,” powiedział Gray. „Będziemy starać się budować i umacniać relacje z innymi wpływowymi organizacjami z całego świata, a także wykorzystywać zasób wiedzy TCCA, aby uczynić krytyczną łączność szerokopasmową rzeczywistością.”

Podwójny sukces Graya skomentował Kai Rotermundt, dyrektor zarządzający P3 communications GmbH: „Jesteśmy szczęśliwi i dumni, wspierając wkład znacznej wiedzy branżowej i doświadczenia Toma w tych istotnych przedsięwzięciach, jakie podejmuje TCCA i CCBG.”

„Firma P3 jest wciąż niezwykle mocno zaangażowana i poświęcona dla całego sektora łączności krytycznej, czego przykładem jest nasza praca nad niemiecką siecią TETRA dla bezpieczeństwa publicznego, BDBOS. Sądzimy, że w przyszłości usługi łączności o znaczeniu krytycznym będą rozwijane i oferowane z korzyścią dla użytkowników oraz całej branży przez organizacje i grupy takie, jak TCCA i CCBG.”

Źródło: www.p3-group.com/en/

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń