Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Tony Gray z P3 wybrany do zarządu TCCA i na przewodniczącego CCBG

Tony Gray z P3 wybrany do zarządu TCCA i na przewodniczącego CCBG

P3 communications GmbH, niemiecka firma inżynierska świadcząca usługi doradztwa telekomunikacyjnego, wzmocniła ostatnio swoje, już obecnie silne, zaangażowanie w sektor łączności krytycznej za sprawą podwójnego sukcesu jej dyrektora.

Dyrektor Regionalny P3, Tony Gray (na zdjęciu) został wybrany na przewodniczącego nowo utworzonej Grupy ds. Szerokopasmowej Łączności Krytycznej (CCBG) podczas inauguracyjnego, kwietniowego spotkania w Amsterdamie.

Ponadto później, podczas dorocznego walnego zgromadzenia TETRA + Critical Communications Association (TCCA), które odbyło się w maju podczas Światowego Kongresu TETRA w Dubaju, Tony’ego Graya wybrano do zarządu TCCA.

Gray jest dobrze znaną i szanowaną postacią w świecie łączności krytycznej. Przez ponad 20 lat pracował jako niezależny konsultant dla użytkowników łączności o znaczeniu krytycznym, ciał standaryzacyjnych, organów regulacyjnych i przedsiębiorstw. Odegrał kluczową rolę w różnego rodzaju projektach systemów łączności i sterowania dla bezpieczeństwa publicznego i ochrony, ochrony publicznej i pomocy w wypadku klęsk żywiołowych (PPDR), transportu oraz innych powiązanych sektorów na całym świecie.

Nowa grupa robocza TCCA – CCBG – będzie stymulować rozwój i upowszechnianie wspólnego standardu szerokopasmowej łączności ruchomej o znaczeniu krytycznym. Podejmie również współpracę z Grupą ds. Widma Radiowego TCCA oraz organizacjami partnerskimi, takimi jak PSC-Europe, w celu lobbowania na rzecz odpowiednio zharmonizowanego widma dla szerokopasmowych usług i aplikacji o znaczeniu krytycznym.

„Poprzez zgromadzenie zainteresowanych podmiotów, bez względu na obecnie wybraną przez nie technologię, CCBG zajmuje się zbieraniem wymagań dla przyszłych usług szerokopasmowej łączności o znaczeniu krytycznym,” powiedział Gray. „Będziemy starać się budować i umacniać relacje z innymi wpływowymi organizacjami z całego świata, a także wykorzystywać zasób wiedzy TCCA, aby uczynić krytyczną łączność szerokopasmową rzeczywistością.”

Podwójny sukces Graya skomentował Kai Rotermundt, dyrektor zarządzający P3 communications GmbH: „Jesteśmy szczęśliwi i dumni, wspierając wkład znacznej wiedzy branżowej i doświadczenia Toma w tych istotnych przedsięwzięciach, jakie podejmuje TCCA i CCBG.”

„Firma P3 jest wciąż niezwykle mocno zaangażowana i poświęcona dla całego sektora łączności krytycznej, czego przykładem jest nasza praca nad niemiecką siecią TETRA dla bezpieczeństwa publicznego, BDBOS. Sądzimy, że w przyszłości usługi łączności o znaczeniu krytycznym będą rozwijane i oferowane z korzyścią dla użytkowników oraz całej branży przez organizacje i grupy takie, jak TCCA i CCBG.”

Źródło: www.p3-group.com/en/

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń