Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze IS&S dołącza do TCCA

IS&S dołącza do TCCA

Amerykańska firma IS&S (International Sales & Services) stała się najnowszym członkiem TCCA (TETRA and Critical Communications Association), organizacji skupiającej podmioty zainteresowane rozwojem i promowaniem standardu cyfrowej radiokomunikacji TETRA.

IS&S z siedzibą na Florydzie jest integratorem systemów telekomunikacyjnych, który dzięki partnerstwom strategicznym z dostawcami i dystrybutorami jest w stanie realizować zamówienia na terenie Europy (w szczególności Hiszpanii) oraz obydwu Ameryk. Firma dysponuje szerokim portfolio produktów i usług obejmujących systemy i terminale TETRA, radiotelefony analogowe, DMR i dPMR, rozwiązania rozproszonych systemów antenowych (DAS) i rozszerzania zasięgu sieci radiokomunikacyjnych, łącza mikrofalowe, testowanie zasięgu i wydajności sieci oraz kompleksowe instalacje “pod klucz”.

IS&S posiada również bogate doświadczenie w zakresie analogowych systemów łączności radiowej i świadczy profesjonalne wsparcie dla klientów migrujących z technologii analogowych na cyfrowe.

Jorge Yegres, dyrektor IS&S, powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu dołączenia do TCCA i stania się częścią szerszej społeczności komunikacji o krytycznym znaczeniu. Zabiegamy o wyrobienie sobie renomy doskonałego dostawcy najwyższej jakości produktów, usług i wsparcia, posiadającego wysoce wykwalifikowanych inżynierów i techników mających na koncie łącznie ponad 30 lat doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych systemów i świadczeniu usług dla naszych klientów”.

Phil Kidner, dyrektor generalny TCCA, powiedział: “Z wielką radością witamy IS&S w naszych szeregach i cieszymy się na współpracę z nimi oraz ich wsparcie w ciągłym rozwoju rynku łączności o krytycznym znaczeniu. Szczególnie podbudowujące jest to, że nasz nowy członek jest ze Stanów Zjednoczonych, będących relatywnie nowym rynkiem dla TETRY, cechującym się dużym potencjałem”.

Źródło: www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń