Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze IS&S dołącza do TCCA

IS&S dołącza do TCCA

Amerykańska firma IS&S (International Sales & Services) stała się najnowszym członkiem TCCA (TETRA and Critical Communications Association), organizacji skupiającej podmioty zainteresowane rozwojem i promowaniem standardu cyfrowej radiokomunikacji TETRA.

IS&S z siedzibą na Florydzie jest integratorem systemów telekomunikacyjnych, który dzięki partnerstwom strategicznym z dostawcami i dystrybutorami jest w stanie realizować zamówienia na terenie Europy (w szczególności Hiszpanii) oraz obydwu Ameryk. Firma dysponuje szerokim portfolio produktów i usług obejmujących systemy i terminale TETRA, radiotelefony analogowe, DMR i dPMR, rozwiązania rozproszonych systemów antenowych (DAS) i rozszerzania zasięgu sieci radiokomunikacyjnych, łącza mikrofalowe, testowanie zasięgu i wydajności sieci oraz kompleksowe instalacje “pod klucz”.

IS&S posiada również bogate doświadczenie w zakresie analogowych systemów łączności radiowej i świadczy profesjonalne wsparcie dla klientów migrujących z technologii analogowych na cyfrowe.

Jorge Yegres, dyrektor IS&S, powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu dołączenia do TCCA i stania się częścią szerszej społeczności komunikacji o krytycznym znaczeniu. Zabiegamy o wyrobienie sobie renomy doskonałego dostawcy najwyższej jakości produktów, usług i wsparcia, posiadającego wysoce wykwalifikowanych inżynierów i techników mających na koncie łącznie ponad 30 lat doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych systemów i świadczeniu usług dla naszych klientów”.

Phil Kidner, dyrektor generalny TCCA, powiedział: “Z wielką radością witamy IS&S w naszych szeregach i cieszymy się na współpracę z nimi oraz ich wsparcie w ciągłym rozwoju rynku łączności o krytycznym znaczeniu. Szczególnie podbudowujące jest to, że nasz nowy członek jest ze Stanów Zjednoczonych, będących relatywnie nowym rynkiem dla TETRY, cechującym się dużym potencjałem”.

Źródło: www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń