Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze IS&S dołącza do TCCA

IS&S dołącza do TCCA

Amerykańska firma IS&S (International Sales & Services) stała się najnowszym członkiem TCCA (TETRA and Critical Communications Association), organizacji skupiającej podmioty zainteresowane rozwojem i promowaniem standardu cyfrowej radiokomunikacji TETRA.

IS&S z siedzibą na Florydzie jest integratorem systemów telekomunikacyjnych, który dzięki partnerstwom strategicznym z dostawcami i dystrybutorami jest w stanie realizować zamówienia na terenie Europy (w szczególności Hiszpanii) oraz obydwu Ameryk. Firma dysponuje szerokim portfolio produktów i usług obejmujących systemy i terminale TETRA, radiotelefony analogowe, DMR i dPMR, rozwiązania rozproszonych systemów antenowych (DAS) i rozszerzania zasięgu sieci radiokomunikacyjnych, łącza mikrofalowe, testowanie zasięgu i wydajności sieci oraz kompleksowe instalacje “pod klucz”.

IS&S posiada również bogate doświadczenie w zakresie analogowych systemów łączności radiowej i świadczy profesjonalne wsparcie dla klientów migrujących z technologii analogowych na cyfrowe.

Jorge Yegres, dyrektor IS&S, powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu dołączenia do TCCA i stania się częścią szerszej społeczności komunikacji o krytycznym znaczeniu. Zabiegamy o wyrobienie sobie renomy doskonałego dostawcy najwyższej jakości produktów, usług i wsparcia, posiadającego wysoce wykwalifikowanych inżynierów i techników mających na koncie łącznie ponad 30 lat doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych systemów i świadczeniu usług dla naszych klientów”.

Phil Kidner, dyrektor generalny TCCA, powiedział: “Z wielką radością witamy IS&S w naszych szeregach i cieszymy się na współpracę z nimi oraz ich wsparcie w ciągłym rozwoju rynku łączności o krytycznym znaczeniu. Szczególnie podbudowujące jest to, że nasz nowy członek jest ze Stanów Zjednoczonych, będących relatywnie nowym rynkiem dla TETRY, cechującym się dużym potencjałem”.

Źródło: www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń