Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Firma CONET dołącza do stowarzyszenia TCCA

Firma CONET dołącza do stowarzyszenia TCCA

CONET, dostawca systemów informatycznych i usług doradczych, stał się regularnym członkiem Stowarzyszenia TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA). Niemiecka firma już obecnie zaczyna się angażować w prace Critical Control Room Group, grupy roboczej TCCA, promując tym samym swoją platformę integracji systemów łączności oraz rozwiązania dyspozytorskie na międzynarodowych rynkach.

“Dzięki ukierunkowaniu swojej działalności na cały świat i serii bardzo udanych wydarzeń poświęconych łączności o znaczeniu krytycznym, TCCA jest czołowym stowarzyszeniem wśród wszystkich grup interesariuszy związanych z łącznością krytyczną i TETRA”, wyjaśnił Michael Exner, szef działu Zintegrowanych Rozwiązań Łączności w CONET. “Z naszej perspektywy, TCCA oferuje szersze możliwości rozszerzenia naszej międzynarodowej sieci partnerów”.

Firma CONET najbardziej znana jest ze swojego rozwiązania UC Radio Suite, umożliwiającego połączenia konferencyjne audio i wideo poprzez różnego rodzaju platformy komunikacyjne (TETRA, Tetrapol, PMR, DMR, GSM i GSM-R), jak również rozbudowaną integrację systemów komunikacyjnych, informacyjnych i bazodanowych, dla przykładu – systemu alarmowania i powiadamiania ludności, systemu zarządzania ruchem ulicznym i monitoringu wideo.

Źródło: http://www.wireless-mag.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń