Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Firma CONET dołącza do stowarzyszenia TCCA

Firma CONET dołącza do stowarzyszenia TCCA

CONET, dostawca systemów informatycznych i usług doradczych, stał się regularnym członkiem Stowarzyszenia TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA). Niemiecka firma już obecnie zaczyna się angażować w prace Critical Control Room Group, grupy roboczej TCCA, promując tym samym swoją platformę integracji systemów łączności oraz rozwiązania dyspozytorskie na międzynarodowych rynkach.

“Dzięki ukierunkowaniu swojej działalności na cały świat i serii bardzo udanych wydarzeń poświęconych łączności o znaczeniu krytycznym, TCCA jest czołowym stowarzyszeniem wśród wszystkich grup interesariuszy związanych z łącznością krytyczną i TETRA”, wyjaśnił Michael Exner, szef działu Zintegrowanych Rozwiązań Łączności w CONET. “Z naszej perspektywy, TCCA oferuje szersze możliwości rozszerzenia naszej międzynarodowej sieci partnerów”.

Firma CONET najbardziej znana jest ze swojego rozwiązania UC Radio Suite, umożliwiającego połączenia konferencyjne audio i wideo poprzez różnego rodzaju platformy komunikacyjne (TETRA, Tetrapol, PMR, DMR, GSM i GSM-R), jak również rozbudowaną integrację systemów komunikacyjnych, informacyjnych i bazodanowych, dla przykładu – systemu alarmowania i powiadamiania ludności, systemu zarządzania ruchem ulicznym i monitoringu wideo.

Źródło: http://www.wireless-mag.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń