Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Huawei dołączyło do TCCA

Huawei dołączyło do TCCA

Warszawa, 22 kwietnia 2013 – Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), otrzymał oficjalne członkostwo w Stowarzyszeniu TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA). Dołączenie do TCCA jest wynikiem nieustającego zaangażowania firmy w promowanie i rozwój technologii trankingowych.

Stowarzyszenie TCCA, wcześniej znane jako Stowarzyszenie TETRA, zrzesza i reprezentuje ponad 160 organizacji, m.in. użytkowników, producentów sprzętu, dostawców aplikacji, integratorów, operatorów i instytucje przeprowadzające testy. TCCA zajmuje się promocją rozwoju i wzmacnianiem podstaw technologii komunikacyjnych, skupiając się m.in. na badaniach nad profesjonalnymi szerokopasmowymi systemami trankingu nowej generacji, a także bliskiej współpracy z organizacją standaryzacyjną 3rd Generation Partnership Project (3GPP), w celu doskonalenia połączeń głosowych opartych na standardzie LTE oraz promowania standaryzacji sieci prywatnych nowej generacji.

Jako członek TCCA Huawei będzie współpracować przy projektach mających na celu dokładne poznanie wymogów rynkowych związanych z profesjonalną komunikacją, a także wykorzysta swoje doświadczenia w obszarze technologii trankingowych dla bezprzewodowych sieci szerokopasmowych, pracując nad postępami w standaryzacji tych technologii opartych na LTE.

O Huawei Enterprise:

huawei-logoHuawei Enterprise to strategiczna grupa biznesowa spółki Huawei, która oferuje wachlarz rozwiązań i usług związanych z infrastrukturą sieci, komunikacją zintegrowaną, cloud computing oraz zarządzaniem centrami danych. Huawei dostarcza rozwiązania dla 45 z 50 najważniejszych światowych operatorów telekomunikacyjnych i jednej trzeciej populacji na świecie.

Huawei zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych. Firma intensywnie pracuje nad  rozwojem nowych technologii – średnio 13% rocznego dochodu jest inwestowane w badania i rozwój.

W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie około 500 pracowników. Od 2006 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI oraz rozwiązania sieciowe dla przedsiębiorstw.

Więcej informacji na: enterprise.huawei.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń