Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dorobek AKSEL doceniony przez TCCA

Dorobek AKSEL doceniony przez TCCA

25 letni dorobek firmy AKSEL został dostrzeżony przez kierownictwo Stowarzyszenia TETRA i Łączność Krytyczna (TCCA) podczas zakończonej w ubiegłym tygodniu konferencji i wystawy Critical Communications World 2015 w Barcelonie. Phil Godfrey, ustępujący Prezes Stowarzyszenia TCCA gratulował Prezesowi AKSEL Stanisławowi Słowikowi dokonań i bogatych osiągnięć firmy na przestrzeni lat. Nie zabrakło również podziękowań ze strony TCCA za ogromny wkład w rozwój i promocję standardu TETRA w Polsce. Warto dodać, iż AKSEL posiada na swym koncie kilka liczących się wdrożeń systemów TETRA w naszym kraju.

 

Firma AKSEL tradycyjnie jak co roku aktywnie uczestniczy w konferencji CCW jako wystawca. CCW jest najbardziej prestiżową światową imprezą poświęconą systemom radiokomunikacji profesjonalnej. Swoją obecność firma Aksel zaznaczyła wcześniej w Paryżu (rok 2013) oraz w Singapurze (2014).

 

Na stoisku firmy prezentowana była aplikacja dyspozytorska ConSEL, która jest w pełni autorskim projektem inżynierów firmy. Aplikacja jest dedykowana głównie do współpracy z sieciami radiowymi w standardzie DMR, jednak na miarę potrzeb użytkowników można na niej budować rozwiązania konwergentne, integrujące różne standardy: DMR, TETRA oraz konwencjonalne sieci analogowe.

Phil Godfrey pełen uznania dla 25 letniego dorobku firmy i jej dokonań podczas gratulacji życzył wielu kolejnych lat dynamicznego rozwoju i dalszych sukcesów.

 

Źródło: IIR

 

O firmie AKSEL sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń