Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dorobek AKSEL doceniony przez TCCA

Dorobek AKSEL doceniony przez TCCA

25 letni dorobek firmy AKSEL został dostrzeżony przez kierownictwo Stowarzyszenia TETRA i Łączność Krytyczna (TCCA) podczas zakończonej w ubiegłym tygodniu konferencji i wystawy Critical Communications World 2015 w Barcelonie. Phil Godfrey, ustępujący Prezes Stowarzyszenia TCCA gratulował Prezesowi AKSEL Stanisławowi Słowikowi dokonań i bogatych osiągnięć firmy na przestrzeni lat. Nie zabrakło również podziękowań ze strony TCCA za ogromny wkład w rozwój i promocję standardu TETRA w Polsce. Warto dodać, iż AKSEL posiada na swym koncie kilka liczących się wdrożeń systemów TETRA w naszym kraju.

 

Firma AKSEL tradycyjnie jak co roku aktywnie uczestniczy w konferencji CCW jako wystawca. CCW jest najbardziej prestiżową światową imprezą poświęconą systemom radiokomunikacji profesjonalnej. Swoją obecność firma Aksel zaznaczyła wcześniej w Paryżu (rok 2013) oraz w Singapurze (2014).

 

Na stoisku firmy prezentowana była aplikacja dyspozytorska ConSEL, która jest w pełni autorskim projektem inżynierów firmy. Aplikacja jest dedykowana głównie do współpracy z sieciami radiowymi w standardzie DMR, jednak na miarę potrzeb użytkowników można na niej budować rozwiązania konwergentne, integrujące różne standardy: DMR, TETRA oraz konwencjonalne sieci analogowe.

Phil Godfrey pełen uznania dla 25 letniego dorobku firmy i jej dokonań podczas gratulacji życzył wielu kolejnych lat dynamicznego rozwoju i dalszych sukcesów.

 

Źródło: IIR

 

O firmie AKSEL sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń